Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy valakinek jobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy valakinek jobb a kisugárzása, mint annak aki gyönyörű?

Figyelt kérdés

Szóval teljesen átlagos lánynak érzem magam. Nem vagyok kövér, de nagyon vékony sem. Nem vagyok divatmániás, de azért nem járok rongyos ruhákba sem. Festeni sem nagyon szoktam magam, szóval úgy mindenből az arany középút jellemző rám. Mégis, olyan sokan próbálkoznak nálam, holott annyi de annyi gyönyörű lányt tudok mondani itt a közelemben. Én alapjába véve nagyon tudom szeretni az embereket, szeretek beszélgetni, segíteni nekik vagy csak meghallgatni őket, rájuk mosolyogni....ennyire sokat jelentene?

18/l


2010. ápr. 17. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen a külső sokat jelent.Végülis elsőként az alapján dönti el a férfi a nőről(és fordítva)hogy kell e neki.

A többit majd csak utána.

De amiket leirtál nagyon értékes tulajdonságok.

Engem megnyernél az tuti.

20F

2010. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
engem is. Végre egy lány, aki tudja mit jelent az arany középút!
2010. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizony sokat.


1. Attól, hogy egy lány szép még lehet belül romlott. Ez csak akkor derül ki, ha beszélgetsz vele.

2. Nem attól lesz egy lány szép, hogy van rajta fél kiló vakolat. Nem azt mondom, hogy egy lány ne sminkelje magát, de ne vigye túlzásba.

2010. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyönyörű az szubjektív, nincs egységesen mindenki számára gyönyörű/szép ember. Nincs olyan ember aki mindenkinek bejön, akkor ki a gyönyörű/szép? Aki az emberek nagy %-nak tetszik? És? Lehet nekem pont nem tetszik hiába mondja azt 10 haver is, hogy jó nő, mert én rusnyának találom. Akkor szép vagy nem szép? Nem arról van szó, hogy különcködnék, de ha nekem nem tetszik akkor nem tetszik lehet topmodell vagy világsztár ha nem jön be akkor nem jön be és rondának találom. Ez van.

Mutasson valaki egy embert férfit vagy nőt aki mindenkinek bejön mindenki számára gyönyörű/szép/ helyes

de 1 millió emberből egymilliónak kivétel nélkül bejön.

na ugye.

26/F

2010. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze:)

Nekem is mondták már,hogy milyen rendes lány vagyok.Tényleg,nekem öröm,ha tudok segíteni valakinek,de nem úgy,hogy pl. odaadom a házit lemásolni,hanem elmagyarázom neki ha nem érzi,így a dogába is tudni fogja:)

Gyakran tapasztalom én is,hogy megnéznek az utcán,mert mosolyogva megyek,jól érzem magam a bőrömben és ez meglátszik a kisugárzáson.


Amiket leírták mind nagyon pozitív dolog,szerencsés vagy,hogy ilyen tulajdonságaid vannak.Egyébként itt is azt olvasom és a környékünkön is azt tapasztalom,hogy a srácok inkább a "van mit fogni a lányon,de nem kövér" kategóriát szeretik,tehát Te ebből a szempontból is jó vagy.

Tudod,hiába gyöngyörű valaki,ha nincs megelégedve magával és még többet akar,mert az meglátszik rajta és bizony nem előnyös.

15/L

2010. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. ápr. 18. 14:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mindig a legjobb az arany-középút!!!
2010. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva én is hasonló vagyok...

nem vagyok csinos, sőt szerintem szép se :D nem vagyok plázacica,és mégcsak az a nagyszájú bulizós fajta sem

csak szeretek beszélgetni, segiteni az embereknek, és mindenkit meghallgatok...

mégis, nálam is elég sokan próbálkoznak...

szerintem ők nem a külsőd látják,és ezért van.. szerintem.. :D

18/L

2010. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!