Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenék egy nőcsábásznak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenék egy nőcsábásznak? Vagy csak az hajtja, hogy nem kapott meg?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve udvaeolgatott nekem, de nekem olyan semmilyennek tűnt a dumája, megijjedtem és otthagytam magában(persze nekem is tetszett és most is tetszik). Azóta gyakran azon kapom magam, hogy én beszélek valakivel, vagy épp semmit nem csinálok, oldaltnézek, és ő engem néz. Amúgy nem vagyok csúnya, sőt mások véleményére alapozva 10/9-es vagyok.
2013. jún. 22. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán igen talán nem. Kicsi az esély de megvan az esély rá.
2013. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon senki sem csúnya:D


Amúgy meg, miért nem kérdezed meg tőle mondjuk, hogy akar-e valamit?

2013. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én semmi esetre nem mutatom ki neki, hogy odavagyok érte.
2013. jún. 22. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben is leírhatnád, ennyiből nem sok mindent lehet eldönteni csak találgatni.
2013. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit írjak ezen bővebben? Mire vagytok kíváncsiak?
2013. jún. 22. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát mit értesz udvarolgatás alatt, meddig tartott és hogyan hagytad ott?
2013. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pár órát tartott, mert bókolgatott, incselkedett velem, a hajamat fogta, közel hajolt hozzám, majd megfogta a derekam. Én pedig fogtam magam, felálltam, és elmentem. Rá 2 hónapra megint bókolgatott, meg hülyéskedett velem; de akkor már nem foglalkoztam vele, szinte nem is szóltam neki vissza.
2013. jún. 22. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudhatod de alapból minek akarsz egy nőcsábásszal összejönni ahogy megkap már nem is fogod érdekelni és megy a következő célpontjára..
2013. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az hajtja, hogy nem kapott meg. :(
2013. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!