Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi és nő kölcsönösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi és nő kölcsönösen tetszenek egymásnak, az elítélendő? (Lentebb)

Figyelt kérdés

Már mind a ketten élettársi viszonyban élünk több éve a saját párunkkal, de valamiért megtetszettünk egymásnak.

Szemezés, csipkelődés, mosolyok, ismerkedés már van.


Még sosem voltam így, mert ez nem jelent még megcsalást.

Nem tervezek semmi konkrétat, mert lehet, hogy elmúlik ez az újdonság érzése, de nem tudni.


Valakivel volt már hasonló?

Tapasztalatok, történetek?

Mi lett a vége?



2013. jún. 21. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Hasonlóban vagyok én is most,csak épp ebben csak az egyikünknek van csak valakije.Hát,ő is vissza fogja magát és engem helyettem a dolgokban...

Volt már ez elött is,akkor semmi se lett belőle.

2013. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Persze, volt és van is. Jelenleg hűséges vagyok, de az előző pasijaimhoz nem voltam az. Aztán persze nagyon megbántam a dolgokat, de hát ilyen vagyok, muszáj vadásznom és flörtölnöm, olykor pedig tovább is folytatni :)
2013. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, olyan is volt, hogy ennyi is maradt, olyan is, hogy sokkal több lett belőle...
2013. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig ebből következik a megcsalás.

Ha szeretek valakit, nem flörtölök mással.

2013. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!