Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy speciális dologra kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy speciális dologra kellene valaki. Lehet egyáltalán ilyenre találni valakit?

Figyelt kérdés

Én huszonéves férfi vagyok,és már egy jó ideje nem volt párkapcsolatom.De volt már élettársam is.És borzasztóan hiányzik az együtt alvás.Ha keresnék csak arra valakit,aki néha összebújva aludna velem?

Szex nélkül,csak aludni.Szexre találok vevőket...


2013. jún. 23. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha inkább kapcsolatot keresnél kedves kérdező?
2013. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy plüsst
2013. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1es,az a baj,hogy olyan nőt találni,akinek megfelelek,és én is neki,az nehéz.Mert amiket én szertnék,az ritka dolog.

2es,a lényeg az,hogy élő legyen,nem hogy szorongatható.

2013. jún. 23. 09:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha szexre tudsz találni valakit akkor azt rá is tudod beszélni az együtt alvásra... Jó béna próbálkozás a szexre:)
2013. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem,sajna az együtt alvás már állítólag érzelmes dolog,és a csak szex és más semmi csajoknak ez nem fekszik...
2013. jún. 23. 09:54
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja,és tényleg nem szex próbálkozás.Egyszerűen csak nagyon hozzá szoktam az együtt alvásra,és nagyon hiányzik.
2013. jún. 23. 09:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugyan:) A női romantika egyből se tűnik el;) Rá lehet őket fűzni!
2013. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csajozni akarsz, de nem k*rvával;) Együtt alvás az nem egy kézfogás. Ne etess.
2013. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Gondolsz,amit akarsz.

A csajozás egy dolog,a hiányérzet csökkentése egy másik a szex meg megint egy másik.

Felőlem akár valaki acélbugyiban is lehet.De ezt csak az tudja,aki élt már hosszabb kapcsolatban,és együtt is éltek.

2013. jún. 23. 10:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg rá a szomszéd öregasszonyt! Nem mindegy? A hiányérzeted csökkentené...
2013. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!