Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon nem ír vissza az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon nem ír vissza az, akinek bejövök, miért?

Figyelt kérdés

Tudom facebook,bugyutaság... de nincs más lehetőség ahol tudnánk beszélgetni.

Tudom hogy tetszem neki,jókat is szoktunk dumálni,de most miért nem ír vissza? Nem fogok még pár mondatod írni,mert nagyon azt hinné rá vagyok akaszkodva. Kérdeztem tőle dolgokat,és arra nem írt semmit,lehet hogy a megválaszolás okoz nehézséget? Vagy már el akar felejteni? De miért,ha én is mutattam a szimpátiát felé.


2013. jún. 23. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2013. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet,h nem jössz be neki. Ez a baj a face-el. Mindenki mást hozz ki egy beszélgetésből.
2013. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kiírta a facebook, hogy "látta"?

Lehet, hogy telóról volt fent és már nem telefonozik és utána is kijelzi nem tudom mennyi ideiga, hogy fent van chaten az illető.

2013. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a facebookon nagyon rossz ismerkedni..... hülyeség.... ne rágd ezen magadat :) lehet hogy azért nem ír mert pl dolga van, vagy valami.... de az is lehet h kényelmetlen az amit kérdeztél tőle és úgy van vele hogy ezt még nem akarja hogy tudd :D az ilyennél nem lehet tudni
2013. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

olyasmi lehet mint amit utolsó írt. és nem ott ismerkedek vele,mert már ismerkedtünk máshol,csak ott tudom vele tartani a kapcsolatot,vagyis tudtam.

az nem lehet hogy telóról volt fent és dolga akadt,mert zöld pöttyöcskét mutat,és egyértelműen fent van,több ideig,és igen,kijelezte hogy látta.

2013. jún. 23. 13:28
 6/9 A kérdező kommentje:
ja,amúgy meg mint írtam,bejövök neki. ezt nem facebookon 'találtam ki',mert nem is én találtam ki,hanem ő mutatta ki,és mondta.
2013. jún. 23. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérd el a számát, azt csak megírja, ha meg a száma is meglesz, akkor egyszerűbb lesz elérni nem? :)
2013. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fent szokott lenni, nem azzal volt baj :D hanem hogy nem akart visszaírni, de már mindegy,mondhatni "rendeződött".
2013. júl. 23. 11:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen? :) Mi volt?
2013. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!