Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem kezdeményeznek nálam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdeményeznek nálam a csajok személyesen, csak nagy ritkán facebookon jelöl be egy-két nem túl szép lány és rám ír, hogy bejövök neki vagy csak úgy ismerkedni akar, akkor az azt jelenti, hogy nem tartozom a hűde, helyes fiúk táborába?

Figyelt kérdés
Most nem kell az a szöveg, hogy a fiúknak kell kezdeményezni, mert láttam mrá, hogy a hű, de helyes fiúknál maguk a lányok kezdeményeztek, nálam meg eddig csak egyszer ovlto lyan, hogy odajött egy lány barátnője és magukhoz hívott, mert tetszettem a nem túl szép barátnőjének, de az ilyen vonzó lányoknak eddig még nem jöttem be és kezdek aggódni, hogy nem lesz sosem vonzó barátnőm, pedig nekem nem is kell tökéletes cicababa, én egy átlagos, aranyos, cuki barátnőre vágyom, de valahogy az ilyen lányokkal eddig max szemezés volt, más nem és kezdem úgy érezni, hogy semmi esélyem a csajoknál, szóval önbizalmam vészesen lezuhant mostanság.
2013. febr. 22. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam nemhogy egy sem kezdeményezett, de nem is mutatta ki egy sem, hogy tetszenék neki...
2013. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már olyan is volt, hogy rólam beszéltek csajok és néztek, azt mondták helyes fiú, kár, hogy nagy az orra, hát ez sem épp bizalomgerjesztő szöveg volt. Szóval nekem sem jobb a helyzetem. Nem tudom, amúgy miért ilyen hangosan, azt hiszik süket vagyok vagy mi? Még olyan is volt, hogy csajok aranyosnak neveztek és nevetgéltek, meg utánam fordultak hátra utcán, volt, hogy ilyen tök jó csajok csinálták ezeket, de ez megint nem tudom, hogy bármi jót jelentene-e mert lehet csak azért néztek meg, mert ronda vagyok, szóval ez olyan kétesélyes dolog.
2013. febr. 22. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
velem is az van mint veled. szerintem ha szarul néznénk ki akk azok a lányok se irnának nekünk mert egy csúnya a csúnyának se Kell ám. szerintem mi, vagy legalább is én az átlag feletti kategóriába tartozunk, akik valamivel jobbak az átlagtól (én magas vagyok, szép a szemem, jól öltözök és adok magamra, sportolok és rám is mondják h helyes) de annyira kikúrt jóképű modell szintű csávók nem vagyunk h minden csaj benedvesedjen a látványunktól. viszont ha rendelkeznél férfias magabiztossággal, céltudatossággal, tág baráti körrel és kellő egzisztenciával, állítom h kedvedre vállogathatnál. amúgy szívesen megnéznék egy képet rólad, csak úgy kiváncsiságból. 19F
2013. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Öcsém... Ki a faszom fog utánad fordulni, hogy megnézze, mennyire ronda vagy még hátulról is? Ez nagyon facepalm..


Ha meg van olyan csaj, aki próbálkozott nálad, már bőven jó vagy, a többségnél ilyen nincs is, legalább is abban a rétegben, ahol én vagyok most.. (Most kell azt mondani, hogy mekkora egy rossz kocka lehetek. Más körben tudok pár csajról, akinek bejöttem, csak ők meg nekem nem....)


Na szóval ez olyan mint az orosz rulett, ha szerinted nem vagy egy esélytelen kinézetű fickó, akkor fogd magad, és kezdj el próbálkozni, ne találgass itt nekem... Aztán majd úgyis meglátod, de ne várd, hogy elsőre a karodba repülnek a csajok

2013. febr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
képet küldessz? :)
2013. febr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CuteZoe válasza:
Arra nem gondoltál, hogy annak a lánynak akivel szemeztél tetszettél? Csak bátortalan volt odamenni és tőled várta az első lépést. Nem minden lány mer kezdeményezni. Velem is egy csomószor előfordul, hogy szemezek egy fiúval, de én sosem teszem meg az első lépést. Nekem már belegondolni is furcsa, hogy esetleg odamegyek egy sráchoz és elkérem a telefonszámát... Szerintem próbáld meg, ha tetszik egy lány szólítsd meg. Mit veszíthetsz? Max kikosaraz.. De mindig van legközelebb. U.I.: Lány vagyok ezért tudom, hogy a legtöbb lánynak az a fiú jön be aki bátor és meg meri szólítani...
2013. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsuzso555 válasza:
hát ne haragudj, de be kell olvassak neked..a te hozzáállásod szerintem szimplán beképzeltség, mert azt gondolod, hogy elvárhatod, hogy a csajok rád nyomuljanak. márpedig ez a kivagyiság, a lustaság, és a gyávaság keveréke. döntsd el, hogy mi a fontosabb neked: hogy találj magadnak egy "aranyos, cuki barátnőt", aminek eléréséhez bizonyos erőfeszítéseket kell tegyél; vagy hogy a többi fiú azt gondolja rólad, hogy mekkora vagány srác vagy, hogy minden cicababa rád nyomul (ami eddig az elmondottakból nem következett be...) ez a véleményem, remélem nem bántottalak meg. ja és tudom, hogy ez egy régebbi kérdés, de én csak most olvastam.
2013. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!