Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért vannal olyan beteg fital...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vannal olyan beteg fital fiuk akiknek bejonnek a 30 feletti csajok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mióta betegség ez? Huszas srácként én is kívánom a 30-as nőket.
2013. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség. Ez azért van, mert a mai hülyep!cs@ tizen huszon éves hejcegnők, tisztelet a kivételnek, de nyomukba se érnek. Ők az igazi nők, nem ezek a valamik.


20F

2013. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*nők..nem?
2013. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17 vagyok, és néha nekem is megakad a szemem néhány gyönyörű harmincason.. ez nem betegség!
2013. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne ettől egy fiú beteg?

Egy részt meg is értem őket, ha elnézem a mai tizen-huszon éves lányokat...

gondolom nőket akarnak, nem kislányok, szerintem ebben semmi betegségre utaló dolog nincs.

2013. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez miért lenne betegség. Vannak vonzó harmincasok, ahogy vonzó 18 évesek is. És az ellenkezője is minden korosztályból
2013. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát,akarni azt lehet,de a legtöbb 20 körüli,sőt,mind nem képes megadni azt egy 30as nőnek,amire vágyik.Sem szexben,sem kapcsolatban.

Én már a 30hoz vagyok közelebb,én talán talán,de nem biztos.

Azért vonzza őket,mert tapasztalatbbak a szexben,és nem nyávognak annyit,mint a koruk beliek.

Mert igazság szerint a csajok így 30 alatt mind különbnek,érettebbnek hiszi magát,de gyerekesen viselkednek.Ezért is nem értem,amikor öregebb pasit akarnak azzal az indokkal,hogy a 30asok érettebbek.

Max önbecsapásnak jó ez.

2013. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amiért vannak olyan beteg fiatal csajok akiknek a jóval öregebb fószerek!
2013. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Neked meg mi bajod van az érett nőkkel?
2013. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lecseréltek egy idősebb nőre? keserű a szőlő?
2013. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!