Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem halálos beteg mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem halálos beteg mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
100km van köztünk és nem sűrűn találkozunk.Egy pár napja derült ki hogy jóindulatú agydaganata van.E mellett elég komoly depressziója is van.Tudom hogy erősnek kéne magam mutassam mellette de nem megy :'( egyszerűen rettegek hogy elveszítem és egész nap sírok. :'( Tudom hogy mellette kéne legyek bármi áron de egyszerűen annyira fog hogy már az is zavarja ha bárhol mással beszélek, és ez elég dühítő. Ez miatt már párszor össze is vesztünk. A daganat elvileg kezelhető és szerencsével túl is élheti. Párszor már gondolkoztam rajta hogy elhagyom mert nem bírom tovább a viselkedését főleg a depresszió miatt engem is "lehúz" de nem vagyok rá képes mert szeretem tiszta szívemből és tudom hogy nem bírna megküzdeni egyedül a betegséggel és szüksége van rám. :'( 1-2 tanácsot vagy bátorítást szeretnék kérni mert már télleg nem tudom mit csináljak és szépen lassan én is kezdek depresszíós lenni.
2013. jún. 23. 05:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Hajrá.. öö... mit is mondtál fiacskám, mi is a neved?
2013. jún. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az agydaganat befolyással lehet a viselkedésére is, a depressziójának is lehet akár ez az oka. Már ha nincs más, ami miatt az. Mindenesetre gondolj arra, ha kezelik és meggyógyul, utána elképzelhető, hogy sokkal normálisabban fog viselkedni.
2013. jún. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ülj le vele beszélni,hogy átérzed a helyzetét,segíteni akarsz,szereted,de ne rajtad töltse ki/ vezesse le ezt.

És hogy vele maradsz ebben a helyzetben is.

2013. jún. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Attól félek a legjobban hogy bekövetkezik az hogy végig kell nézzem hogy romlik az állapota és hogy veszítem el. :'( Tudom hogy erősnek kell lennem de még mindig nem dolgoztam fel hogy akár el is veszíthetem. :(
2013. jún. 23. 05:39
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Írj nekem privátot és elmesélek egy két dolgot a jelenlegi életemből ha érdekel amiből talán erőt meríthetsz.
2013. jún. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem! :(

Az az igazság, hogy lehet okosságokat írogatni, hogy beszéld meg Vele, vagy légy boldog, keress mást...de ez ennél bonyolultabb, és nyilván érző emberek vagyunk..

Nekem a nővérem rákos / és nem valószínű, hogy ezt le tudja már küzdeni (hiába próbálkoznak kezelésekkel két éve) és mindenki azt sugallja ilyenkor, hogy légy erős...


Nos, én annyit már leszűrtem, hogy nem kell mindig erősnek lenni, és néha ki is mutathatjuk a "gyengeségünk", ezzel a másik (beteg) fél sem kap kevesebbet tőlünk.


De volt egy másik példa is az életemben. Ő a féltestvérem volt, és rossz társaságba keveredett, elkezdett drogozni.

Küzdöttem Érte, mint disznó a jégen, hogy ne tegye, és végignéztem , ahogy "leépül"...a legdühítőbb a tehetetlenség volt, pedig nagyon sok minent megtettünk Érte, hogy abba hagyja...Aztán egy napon túllőtte magát. És meghalt.

Végignézni, bármilyen okból, hogy egy szeretted haldoklik, vagy pusztítja magát- kegyetlen dolog, és rettenetesen fáj!

Annyit tehetsz, hogy minden Tőled telhetőt megadsz Neki, hogy érezze, mellette vagy, támogatod. De a saját életedet ne bilincseld le, ha csak sajnálatból vagy Vele.

Egy bizonyos határig felelős vagy a szeretteidért, hozzád tartozókért- de nem mindenáron, és nem minden áldozat árán! :(

2013. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Na hát speciel engem is zavarna, ha a párom mással dumálgatna, amíg én beteg vagyok.. Várnám a segítséget, azt sehol senki.. 100 km, az nem halálos távolság, kb. 2 hetente szerintem simán lehetne találkozni.. A daganat valóban hatással lehet a viselkedésére, de számíts arra, hogyha meg is gyógyul nem biztos, hogy jó szemmel nézné, ha mással dumálgatnál ( főleg, ha fiúkról lenne szó ). Én amúgy is azt mondom, ha valakinek van párkapcsolata, akkor foglalkozzon azzal, ne a haverokkal. Amúgy meg magad ellen is beszéltél, mert, ha egyszer szereted, akkor nem értem, hogy fordulhat meg a fejedben az, hogy elhagyd. Erre nem indok a viselkedés. Te nem szereted annyira, és azért fordult meg ez a gondolat a fejedben.
2013. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Egy bomba orál csodákat művelhet. Próbáld ki, amikor legközelebb találkoztok, teperd le, vedd ki a farkát a gatyából és addig szopd, mig remegve nem könyörög hogy hagyd abba.
2013. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Hanariko ***** válasza:
100%

"de egyszerűen annyira fog hogy már az is zavarja ha bárhol mással beszélek, és ez elég dühítő."

na most én ezt nem értem... mármint azt, hogy azért mert ő beteg, más ne is létezzen számodra? vagy miféle beszélgetést nem enged másokkal? jó persze egy hosszú távú szórakozásra ilyenkor nem megy el az ember, de gondolom te nem ilyet akarnál.

2013. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Ez a pesszimizmus... muszáj feltétlen a legrosszabbra gondolni? ki mondta, hogy halálos beteg, ha jóindulatú a daganata? ezt csak te találtad ki, h halálos beteg! még ha az is lenne, akkor is lehetnél optimistább! hagyd ezt a pesszimizmust, ne a legrosszabbra készülj rá, hiszen attól nem lesz jobb!
2013. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!