Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem veszik észre a narancsbőrt? Tényleg csak a nők kritikusak ebben a témában egymással?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Téged nagyon frusztrálhat a naracsbőröd, mert két nap alatt ez a kb hatodik ilyen kérdésed.


Én férfi vagyok és észreveszem.

2013. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Észre lehet venni, de nem csinálunk belőle akkora drámát, mint ti. Nem ez a mérvadó.
2013. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attól függ,hogy a fiúkat kérdezed akik minden nőre azt mondják,hogy fújj mert nemkaphatják meg őket? vagy a férfiaknak szól a kérdés akik realisabban gondolkodnak és nem az a legfontosabb,hogy narancsbőrös e a nő aki tetszik nekik vagy sem? engem igazából nem zavar.
2013. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Észreveszik.

Fiú barátaim a strandon lesik a lányokat, hátulról mindegyik megszólja: "fúj de narancsbőrös a s.egge"

2013. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, ez itt Scerlett Johannson: [link] narancsbőre van, de mindenféle malacságot művelnék vele.
2013. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Scarlett
2013. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
negyediknek gondolom 14-18 évesek a haverjai, mert elég gyerekesek.
2013. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Észreveszem de csak akkor zavar ha tényleg durva.

30F

2013. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!