Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok egymással mindig rivalizálnak meg féltékenykednek a fiúk pedig nem?

Figyelt kérdés
pl. nálunk gimiben a lányok között kialakultak kis csoportok h ki kivel van jóban, a fiuk pedig összességében jóban vannak egymással!
2013. máj. 2. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem rivalizálás egyszerűen nem mindenkinek van közös témája és a csoportok is érdeklődés alapján jönnek lépre nem pedig azért mert rivalizálnak egymással
2013. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak csoportok. Voltak a luzerek, a normálak, meg akik állandóan hülyéskedtek. Én az utolsoban voltam de ettöl még bezsélgettünk mindenkivel csak igy állt össze az osztály.
2013. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nálunk vannak 4-5 fős csoportok és a többiekkel nem beszél senki!
2013. máj. 2. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:
a férfiakat lefoglalják az értelmes dolgok, nincs idejük ilyesmire :D
2013. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rivalizáljatok lányok értem... bár a gyöztes már megvan... söt it van köztünk :)
2013. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiúk? Ó dehogy nem....

Nálatok épp nem így alakult.

2013. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűn ilyen a társadalom, én már nem gondolkodom azon, hogy miért van így, így van és kész. A hülyéket kerülni kell.


Én egymagam voltam egy csoport az osztályban. Az volt az érdekes, hogy alapból nem hiszem hogy annyira nem kedvelt az osztály nagy arca mint ahogy mutatta amikor sokan voltunk. Mert amikor nem volt ott senki, nem kötözködött, nem szólt be, semmi olyan nem volt még beszéltem is vele néha egész normálisan. De ugye amikor sokan voltunk akkor neki állt szarozni velem, mivel ő volt a fejes, ezért a többiek mint a birkák követték ebben. Szánalmasak voltak, hogy nem tudtak maguktól véleményt alkotni és valakiét kellett fújni. De gondolom attól féltek, ha velem netán jóban lennének vagy csak normálisan szóba állnak, ők is célpontokká válnak. A középsuli ilyen többnyire. Még nem hallottam olyat, hogy mindenki el van a másikkal vagy ha nem is szólnak úgy egymáshoz, akkor legalább nem utálkoznak. A gyerekek, tinédzserek kegyetlenek tudnak egymással lenni.

Amúgy 25 főből volt egy pár csoport nálunk. A köcsög sznobok, a városi tahók, a visszahúzódóak, a tudósok, azok csoportja akik mindenkivel jóban voltak... Azt hiszem, nem hagytam ki semmit a felsorolásból.

2013. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik, ha van egy vagy két bizalmasuk, azokkal mindent megbeszélnek, a fiúknak meg nem szokásuk legmélyebb bensőjükről számot adni másoknak, tehát elvannak nagy csapatban is. Meg búzásnak tartják, ha csak kettecskén vannak.
2013. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!