Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a nemkíván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tüntessem el a nemkívánt szőrszálakat a HASAMRÓL?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és tudom, baromi undorító, de a köldököm alatti csíkban (ahogy ált a pasiknak), ott nekem is szőrös valamennyire... anno nem volt vészes a helyzet, de én hülye elkezdtem borotválni, amitől erősebb lett. szoktam szedni szemöldökcsipesszel is, de az sem hosszútávú megoldás. illetve hasonlóan kellemetlen, hogy az állam kétoldalán kb 1x1 cm helyen szednem kell a "szakállamat" is.

úgy összességében is elég szőrös vagyok, borotválom a kezemet, lábamat is (naponta).

hogyan orvosolhatnám hosszútávon vagy akár véglegesen ezeket a problémákat? a hasam miatt pl nem merek bikinit felvenni, mert a borotvától piros pöttyős vagyok abban a sávban. az arcomon is elég kellemetlen, mert minden áldott reggel ki kell szednem az újabb szőrszálakat, nehogy a barátom meglássa... annyira fárasztó már, hogy ezekkel mindig baj van, az önbizalmamat is a béka feneke alá nyomja... undorodok magamtól, ront a szexuális életünkön is..

mit tegyek? hova forduljak?

légyszi ilyeneket ne írjatok, hogy "gyantázd" meg "epiláld" vagy "menj kozmetikushoz" és hasonlók, mert az nálam NEM megoldás. próbáltam, de nem vált be...


2013. jún. 23. 21:22
1 2
 1/12 -=Koldus=- ***** válasza:
Orvos...
2013. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van végleges szörtelenítés is
2013. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A gyantázásnál/epilálásnál jobb tanács nem nagyon van. Igazából mindenkinek szőrös, csak valakinek világosabbak, alig láthatóak, valakinek sötétebbek a szőrszálak.


Hallottam olyat, hogy valaki valami szőkítőporral vagy mivel beszórta, hát nem tudom, ez már érdekes.

2013. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

sztk-s úton el lehet menni orvoshoz? mert privát dokira egyelőre nincs anyagi keretem. illetve a doki nem hormonális megoldást nyújtana? arról azt hallottam, későbbiekben gyerekvállalásnál gondot okozhat.


a végleges szőrtelenítés úgy tudom elég drága.

2013. jún. 23. 21:27
 5/12 anonim ***** válasza:
csináltass valami szexi tetkót a helyére
2013. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Gyantáztasd, akkor egy idő után elvileg kevesebb lesz, persze csak akkor, ha nem hormonzavar okozza a problémát.
2013. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a tetkóra pont ma gondoltam! amúgy is van már, csak máshol, és szeretnék is még...
2013. jún. 23. 21:33
 8/12 anonim ***** válasza:

a gyantázás, az ritkítja

amúgy orvoshoz elmész, a hormonrendszert megnézik, (pajzsmirigy,)

hidrogén peroxidot szoktak szőkítésre használni, de ez nem nyerő N

2013. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csináltass egy kiscicát és ha kinő a szőr még jól is fog kinézni :D
2013. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
milyen orvoshoz forduljak ezzel? háziorvos és ő majd beutal valahova?
2013. jún. 23. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!