Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tippeket hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket hogy ha elmegyek egy lányhoz suli után akkor hogy "tüntessem" el a lábszagot?

Figyelt kérdés
17 vagyok és mivel fiú így nem babaillatú a lában egy sulinap után...Ti mit csináltok ilyen helyzetben?
2012. febr. 28. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mosdóban megmosod a lábad, viszel egy váltás zoknit és a nap végén kicseréled.
2012. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Néha meg kellene mosni.
2012. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy gombás fertözésed is van. Akkor szokott különösen büdös lenni. Börgyogyászat!
2012. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet kapni láb sprayt a gyógyszertárban.

Gondoltam, hogy sokan lesznek akik beszólnak, hogy mosni kéne, azoknak biológiából 1-est adnék.

Nyilván ha itt tetted fel a kérdést nem azért tetted mert nem szeretsz fürdeni.

Szóval ez kezelhető dolog, a gyógyszerész néni/bácsi fog neked segíteni, hogy melyik terméket válaszd :)

2012. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Al Bundy a téma szakértője, vedd fel vele a kapcsolatot. :D
2012. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám reggelente szódabikarbónát (nem tudom, hogy kell leírni pontosan) szór a cipőmbe. Így nem lesz majd lábszagod. A lábszagot baktériumok okozzák, a szódabikarbóna elpusztítja ezeket a bacikat. :)
2012. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, főleg így télen amikor meleg cipőt hordtam, de vettem egy Geox cipőt nyáron és az nagyon jól szellőzik, nem izzad bele a lában és nem ázik be..kényelmes :) szóval az ötletem: szellőzősebb jobb minőségü cipő :)
2012. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 erről már én is hallottam és hatásos lehet tényleg :)
2012. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6os vagyok


Ez bevált, tényleg hat, szinte nem érződik semmi lábszag. De e mellet érdemes mosakodni is. :P

Egyébként nem kell bele olyan sok, miután beleszórtad, kicsit rázd meg a cipőd, hogy minden hova jusson a pórból. :)

Egyébként én is 17/F vagyok. :D

2012. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiúnak van valamennyi lábszaga ez tök természetes. Amúgy az a legjobb, ha a lánynál megmosod a lábad és viszel egy váltás zoknit, de ezt írta le az első is. Nekem is erős lábszagom van, hiába szódabikarbónázok stb, nincs gombám sem. Csak van egy közepes méretű hiperhidrózisom és mindig izazd a lábam, bármilyen cipőben. Ha egy lány szeret, akkor kegkevésbé sem fogja érdekelni a lábszagod. Én még olyan lánnyal nem találkoztam, aki emiatt nem akart volna velem lenni, hogy mindig izzad a lábam és kicsit büdös is. Ez csak bizalom kérdése.
2012. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!