Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most hülyítés volt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hülyítés volt vagy akart tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam (17) úgy tett, mintha érdeklődne irántam, bennmaradtunk órák után, lelkiztünk,sétálgattunk. De volt egy másik lány, akinek van barátja, őt ölelgette meg jó barátok voltak. Megkérdeztem kerek-perec, mi van köztük, miért ölelgeti, mire azt mondta, semmi, ártatlan barátság. Nem győzött meg, ezért elhívtam valahová, hogy tisztázzuk, hányadán állunk. Nem akart eljönni, és azóta feltűnően kerül és eléggé beszólogat. Azóta kiderült, hogy bele van esve abba a lányba, a barátainak panaszkodott, h nem kaphatja meg.

Akkor miért csinálta velem ezt párhuzamosan? És most miért kerül és szólogat be? Nekem kellene megsértődjek, inkább. Ti hogy látjátok?


2013. jún. 23. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

"egy nő tudod soha nem az igazi, több vasat kell a tűzbe tartani"

Ganxsta után szabadon :)

2013. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti csak arra "használt" ,hogy hátha felfigyel rá a csaj,magyarul féltékennyé akarta tenni. Hát...gondolom ez nem jött be,de meg is érdemli az ilyen patkány.
2013. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem akar tőled. Persze ha úgy adódna biztos megb***na, de annyira nem érdekli a lehetőség.
2013. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De minek szólogat be most? mert én már nem foglalkozom ezek után vele? ő volt a szemét, és most meg kellemetlen perceket is okoz?
2013. jún. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!