Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek a helyemben? Tudom, nem volt szép dolog tőlem, de nagyon zavar most:/ Várnám a tanácsokat

Figyelt kérdés

A barátommal már 8 hónapja járunk, minden rendben volt, régebb csodálkoztam is rajta, hogy létezik-e a mai világban ilyen rendes fiú, aki ha barátnője van, nem érdekli más lány.

1,5 hónapja készültünk egy rendezvényre,ami itt volt a környékünkön szabadtéren. Előtte nap szólt a párom, hogy jön egy lány is, az apja munkatársának a lánya(akivel nyaranta találkozik, mikor a másik városban dolgoznak)és 'el kell' majd hívja egy sörre, vagy valamire. És hogy menjünk hárman...na ez kicsit rosszul esett, mert úgy tudom a páromnak régebb tetszett a lány,és jóban voltak. Nem volt semmi kedvem a lányhoz,és nem értettem, miért kell elhívja valahova, miért nem elég ha odamegy beszélgetni vele,és a többi időt velem tölti, mert így is keveset tudtunk találkozni. Akkor azt mondta a barátom, hogy az apja kérte meg, hogy vigye el a lányt, mert jóba vannak a szüleivel...Végül a lány nem jött.


Aztán most a napokban nálunk volt a barátom, és véletlen bent maradt fbn, és én elolvastam ezzel a lánnyal való beszélgetésüket. Amiben láttam, hogy pár hónapja sokat beszéltek, s puszi meg ölelgető jelecskéket küldtek egymásnak.Mikor pedig írta a lány, hogy fog jönni a rendezvényre, ő azt válaszolta rá, hogy milyen jó, alig várja már,és hogy majd fognak találkozni. -Na ennyit arról, hogy az apja mondta, hogy hívja el a lányt.


Nagyon rosszul esett ezeket olvasni, és még azóta is bennem van ez az érzés. Tudom, nagyon nem volt szép dolog, de ezt az egy beszélgetést muszáj volt elolvasnom, mert nem hagyott nyugodni.

Szerintetek mit tegyek? Hogyan mondjam el neki, hogy tudok erről, vagyis, hogy mi zavar, anélkül, hogy megtudná, hogy elolvastam? Ti mit tennétek? Nagyon zavar azóta, és félek, hogy nemsoká, mikor kimennek megint dolgozni, ott lesz a lány is...17L

Tanácsokat várok:/


2013. jún. 23. 16:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szép vagy sem, hogy elolvastad, ez már nem változtat semmit azon, hogy bosszant a dolog. Én általában kerek perec rákérdeznék, ahogy tettem is hasonló szituban, de az is jó lehet, hogy vársz kicsit (ha bírsz persze...) és előbb kipuhatolózod mi is ez kettejük között....
2013. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Legalább rájöttél,hogy nem érdemes nyomzgatni....

Én azt mondom ennek a kapsolatnak itt vége van

2013. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Apjával jóban vagy? Őt is megkérdezheted, hogy ő mondta-e.
2013. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Vége?! Azóta nem beszéltek...de akkor is, együtt voltunk már pár hónapja, mikor ilyeneket beszéltek. Akkor arra gondoltam, hogy túl hisztis vagyok...de most hogy láttam mennyire jóban vannak, és a barátom is várja, hogy találkozzanak, valahogy jogosnak érzem.


Ti hogyan mondanátok el ezt neki? Hogy tudtok róla, hogy mit írt neki stb? Ha megtudja, hogy 'kutakodtam' nem fog bízni bennem...Hogy csináljam?:/

2013. jún. 23. 16:24
 5/20 anonim ***** válasza:
kérdezz rá.. de annyira fiatalok vagytok még..:(
2013. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mind ketten eljátszottátok a bizalmat.

Jobb ha elmondod,és akkor kérdezz rá mi a helyzet a csajjal.

Mert akkor legalább ki ki mehet a saját útjára.

Bár sejtésem szerint a csanak csak azért kell a srác mert foglalt....

2013. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Jaj nem tudom:/ Nem szeretném, hogy vége legyen, mert azóta minden rendben ment. Félek, hogy ha elmondom mindezt tényleg vége lesz.

Szerintetek az nem fog működni, hogy lenyelem, és nem szólok semmit neki erről?

2013. jún. 23. 16:35
 8/20 anonim ***** válasza:
először csak kérdezz rá, de aztán mondd el neki h láttad miket irogattak. ez kocsogseg amiket irogat + h nyomulnak egymásra, te is beláthatnád. Egy ilyen emberre nem érdemes pazarolni az idodet, ne felj, hogy vege lesz. ha tenyleg szeretne nem tenne ilyet, gondolkozz mar kerlek....neki hogy esne ha te igy beszelnel egy sraccal aki regen tetszett neked??? na latod...
2013. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem gondolkoztal?Emeszteni fogod magad emiatt.....

Legylé felnőtt tanuld meg,hogy a tetteinknek következményei vannak.

Az a legjobb út ha elmondod.Korrekten.

Te választottál.Nem bíztal benne elégge,nem tudtál vele normálisan beszélni.....

2013. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
az senkit se érdekel h talált is vmit???
2013. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!