Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira félek az érzelmektől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira félek az érzelmektől hogy mindenkit elutasítok, még ha tetszik is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sokat bántottak, kiábrándúltam, és nem merek senkivel sem kezdeni. viszont a környezetem is furcsálja a víselkedésemet. engem csak egy picit zavar, de nem merek belekezdeni semmibe se..
2013. jún. 24. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz!
2013. jún. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
27
2013. jún. 24. 00:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szorongás.

Én is ilyen vagyok, csak én a fiú változat... (arra tippelek hogy lány vagy, de ha tévedtem, akkor előre is bocsánat :))

Tanács: Nem kell félni, csak óvatosnak kell lenni... Jól mérd fel az illetőt, ismerd meg, nézd meg hogy különböző szituációkra hogyan reagál, stb.... A lényeg: Menj biztosra!! Mert ha csak úgy "beleugrassz" valamibe, akkor könnyedén ráfázhatsz és később még zártabb leszel. Ha megfontoltan döntesz, akkor nagyobb az esély a sikerre...és ha lesz sikerélményed (pl: egy jó szex, vagy kapcsolat, stb...) akkor könnyebb dolgod lesz később (csökken a belső vívódás mértéke) :)

2013. jún. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ASOT ***** válasza:
Vedd fel a harcot önmagaddal!
2013. jún. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!