Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon kevés fiú tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon kevés fiú tetszik csak meg nekem, akkor túl válogatós vagyok, vagy lehetek asexuális?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ettől még normális vagy, semmi bajod nincs.
2013. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Válogatós vagy.

Az aszexuális akkor lennél, ha nem tartozna az igényeid közé a szex.

2013. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aszexuálisa az amikor a szex nem érdekel és nem is izgat...


Az hogy kevés fiú tetszik az azért van mert válogatós vagy (mint én, nekem is nagyon kevés fiú tetszik. 20 éves vagyok és életemben 2 fiú tetszett. Tetszett azt jelenti nálam hogy egy kapcsolatot tudnék vele elképzelni)

2013. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez teljesen normális.
2013. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oh 3. te tènyleg olyan vagy, mint èn, mêg a kor is stimmel. Próbàltam olyannal is jârni aki nem tetszett de nem élveztem az együtt töltött időt, valahogy nem mozgattàk meg a fantàziàmat. Mielőtt jönnek a kommentek, hogy egy helyes fiúhoz ki is kell nèzni valahogy, közlöm, hogy szép vagyok, legalàbb is a szàmtalan visszajelzès alapjàn. Ha azt mondjàtok nincs semmi bajom, akkor megnyugodtam.
2013. jún. 23. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi bajod, ha van akkor nekem is :D


Az hogy szép vagy sem az itt most mellékes, nem arról van szó hogy a fiúk nem akarnak hanem te nem akarod őket gondolom (mert ez nálam így van) És ha fiúk akarnak akkor nem lehetsz csúnya :)

2013. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mellèkes, de annyi rossz màjú ember van itt fenn, akik alig vàrjàk, hogy beszóljanak valakinek, remèlem most elkerülik a kérdèsem. Akkor nem csak magamnak, neked is drukkolok, hogy talàlkozz egy számodra tetszetős hímmel. :)
2013. jún. 23. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom. Sok unatkozó 13-15 évesig akik itt élek ki magukat hogy beszólhassanak mert tudod élőben nem mernék itt számítógép mögött nagy a szájuk, de nem baj túl uncsi lenne a világ :)


Aranyos vagy, :) de nekem van barátom 4 és fél éve (szerintem azért ilyen hosszú ideje mert nem nagyon tetszik senki (azért mondom ezt mert vannak komoly gondok) akivel több mindent eltudnék képzelni)

2013. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!