Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a rossz? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a rossz? .

Figyelt kérdés

Leírom Tömören a lényeget.

18 éves fiú vagyok aki szerelmes lett a egyik barátjába egy 15 éves lányba.Persze a lány nem szereti csak mint barát.

És kiderül hogy a lánynak van egy 25 éves pasija.

De ez az alak csak ki használja és fájdalmat okoz neki.

Én megóvni szeretem volna a lányt de nem hallgat rám..

Kértem könyörögtem neki.

Hogy ne foglalkozzon vele ne akarja minden áron el rontani az életét.

Szavaim süket fülekre találtak.

Én vigasztaltam mikor meg bántotta én álltam mellette.

Annyiszor meg ígérte hogy nem foglalkozik vele.. de eddig mindig hazudott. Már a barátságunk is kezd meg romlani..

Igaza lehet annak a sok embernek hogy ennek vége,mert ez belülről rohad.

Ki kértem pár idegen tanácsát véleményét chaten és ők is nekem estek hogy miért avatkozok én bele más életébe.

De a legrosszabb hogy a lány is ezt gondolja már.

Pedig én sose akartam neki rosszat.Én meg értem ha köztünk soha nem lesz semmi.Ezzel semmi gond.De nem tudom végig nézni azt hogy el rontja az egész életét egy ilyen alak miatt.

Mindig én vagyok a rossz! sose akartam pedig rosszat.

:(



2013. jún. 24. 06:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A pokolba vezető út is bizony jószándékkal van kikövezve. Ott a bibi, h ki vagy te, h milyen jogon ítéled el az ő kapcsolatukat?

Azt mondod a csaj barátod, akkor csak állj mögötte amikor kell, de ne legyen messiáskomplexusod, mindenkinek joga van hülyének lenni.

Vagy csak azért osztod, mert te is ki vagy hegyezve a csajra, akkor meg kis önző képmutató vagy.

2013. jún. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egy párkapcsoaltba sohasem szabad beleavatkozni harmadikként (tapasztalat) mert ugyis te leszel a kretén a végén. Ez olyan mint a kocsmai verekedés, ha békiteni probáslz akkor közösen vernek meg... intézzék csak el egymás közt. A lány meg amugyis elég debil lehet ha 15 éves létére 25 ös pasival jár. Én a helyedben az anyjának szólnék erről utána meg keritenék neki egy beutalot a helyi pszichiátriára...
2013. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki olyan jól, és nem vagy olyan idős, mint a 25 éves csávó.
2013. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló igen én vagyok a kocsog.. meg a *uzi

képmutató alak ...

Csak azért mert meg szerettem ....

2013. jún. 24. 08:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet! Tudod mindenki úgy b*ssza el az életét, ahogy akarja!
2013. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pont hogy egy idősebb nem fogja kihasználni. Egy tizenéves csak a farka után megy és az idi0ta gondolatai után... Nőjél inkább fel!
2013. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az azért nem biztos h egy 25 éves nem használja ki ....
2013. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Hogy kedves legyek ÉN egy értelmes választ adok!(asszem)

Igen,fiú-lány barátság nincs,max az egyik félről és ez a csaj.Jólvan,ebbe bele tudsz nyugodni,de abba nem,hogy egy csóka elb*ssza a barátnőd életét.(ha jól sejtem ezt gondolod)

Nos,mivel kezd romlani a kapcsolatotok (ha úgy vesszük a pasas miatt,meg miattad is) te legyél a jó fej és próbálj úgy viselkedni mint aki megváltozott és már nem érdekli,de ha annyira érdekel akkor "csendesen" kutass.Szerintem próbáld valahogy rávezetni a csajt,hogy nem a legjobb így,és kész.De mindezt ne erőltesd mert még jobban eltaszítod magadtól!

És ha más választ adok a bunkóbbat én is csak azt tudom mondani,hogy jobb ha nem avatkozol ebbe bele.Hagyd,majd ők elintézik!

2013. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem én terjesztettem azt hogy megb...@...sztam a lányt és már régen nem szűz nem miattam fúlja ezt a fél város.

Sírva mentem oda hozzá hogy "kell ez neked ezt akartad ugye?" Ekkor már ő is el sírta magát...

annyit mondott tudom hogy nem hozzám való...

Ekkor meg ígérte h nem foglalkozik vele de attól még csak foglalkozott... :(

2013. jún. 25. 23:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem talál egy még jóképűbb pasit, addig foglalkozni is fog vele.
2013. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!