Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a rossz? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a rossz? .

Figyelt kérdés

Leírom Tömören a lényeget.

18 éves fiú vagyok aki szerelmes lett a egyik barátjába egy 15 éves lányba.Persze a lány nem szereti csak mint barát.

És kiderül hogy a lánynak van egy 25 éves pasija.

De ez az alak csak ki használja és fájdalmat okoz neki.

Én megóvni szeretem volna a lányt de nem hallgat rám..

Kértem könyörögtem neki.

Hogy ne foglalkozzon vele ne akarja minden áron el rontani az életét.

Szavaim süket fülekre találtak.

Én vigasztaltam mikor meg bántotta én álltam mellette.

Annyiszor meg ígérte hogy nem foglalkozik vele.. de eddig mindig hazudott. Már a barátságunk is kezd meg romlani..

Igaza lehet annak a sok embernek hogy ennek vége,mert ez belülről rohad.

Ki kértem pár idegen tanácsát véleményét chaten és ők is nekem estek hogy miért avatkozok én bele más életébe.

De a legrosszabb hogy a lány is ezt gondolja már.

Pedig én sose akartam neki rosszat.Én meg értem ha köztünk soha nem lesz semmi.Ezzel semmi gond.De nem tudom végig nézni azt hogy el rontja az egész életét egy ilyen alak miatt.

Mindig én vagyok a rossz! sose akartam pedig rosszat.

:(



2013. jún. 24. 06:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Látom prof Shevy màr megint belepofázik màsok életébe a hatalmas tapasztalatàval..... Szerintem még nôvel sem volt dolgod :D mellesleg 16 éves is vagy nem?!:D
2013. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mondd meg a csajnak, hogy szereted őt, mint embert, de nem vagy hajlandó a mazochizmusához hozzájárulni.

Igazából a csaj lelki problémái nem csak őt, hanem téged is megnyomorítanak. Nem elegek neked a sajátjaid?

Amikor 20 évesen egy 47 éves pasival jártam, a barátnőm nagyon féltett, hogy nehogy kihasználjon vagy megbántson a hapsi. Tudod mennyit számított nekem a szava? Semmit. Szerelmes voltam. Nekem végig kellett mennem azon a szenvedési folyamaton ahhoz, hogy tanulhassak belőle.


Itt van egy történet:

Gyerekek osztálykiránduláson megnézhették, hogyan kel ki egy pillangó a bábjából. Nézték egy darabig, már jó ideje vergődött, ezért megsajnálták. Megkérték a tanárt, hogy hadd segítsenek neki kikelni. A tanár megengedte, és ejtettek egy apró vágást a bábon. A pillangó pillanatokon belül könnyedén kijött, ám valami baj volt vele...

A szárnyai gyűröttek voltak, a teste pedig puffadt. Nem tűnt túlságosan életképesnek, és hamarosan el is pusztult.

A tanár ezt mondta: Látjátok gyerekek? A túlzott gondoskodás sokszor káros hatású. A pillangónak szüksége lett volna arra az erőfeszítésre, hogy egymaga törje szét a bábot, hogy hatalmas erőlködés árán a testében található folyadék a szárnyaiba pumpálódjon, így a szárnyai kifeszülnek, miközben a bábot szétfeszíti velük. Így lesz a pillangó szárnya szép feszes és repülésre használható. Így lesz a pillangó életképes.

2013. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja...22 éves vagyok. :)
2013. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Értem én... és már be is látom nincs értelme bele szólni nem is teszem többet.. csak sajnos még mindig szeretem.. :( életemnél is jobban és ez már nem fog el múlni az is lehet
2013. aug. 7. 20:56
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg el fog múlni, és találsz olyat, aki kevésbé defektes lelkű. (Tapasztalat. :) )

Csak keresni kell kitartóan.

Írj egy listát, hogy milyen legyen a lány, aki az ideálod, kívül, belül. Én ezt csináltam, sokat gondoltam rá, hogy ennél lejjebb nem akarom adni...és végül csak találtam egy egyedet. :D Az úton persze sok hülyével összekerültem, de róluk hamar kiderül, hogy nem tudnék leélni velük...egy hónapot sem. :)

2013. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!