Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti ezt megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ezt megcsalásnak veszitek?

Figyelt kérdés
Voltunk még egy buliban hétvégén, én nagyon jól éreztem magam, barátnőimmel, ismerősökkel hülyéskedtünk, táncoltunk de mellette próbáltam a barátommal si foglalkozni, igaz ő is ismert mindenkit - régebb óta mint én. Van egy közös ismerősünk több éve ismerjük egymást, de sosem beszélgettünk. Nha beszélgettünk, egy másik teremben ( nem félre erső hely semmi ilyesmi .. ) szimpla ebszélgetés, miujság emg hogy végre enyni év után váltunk egymással pár szót kb 10 percig dumáltunk. Nha itt még nem volt baj, aztán barátom elment én még ott maradtam. Mondtam neki hogy beszélgettem még vele, egész este .. Őt idegesítette, mert hogy mások is mondták h " jaj milyen jól elvoltunk " .... aztán elmeséltem chaten egyik barátőmnek hogy beszélgettem vele.. Barátom ezt elolvasta és teljesen kiakadt, szakítani akart, mert hogy neki ez milyen szarul esik, mert hogy neki ugy jött le ez az egész, hogy én hogy oda vagyok azért, akivel beszélgettem. Miután hazament utána is csak sima beszélgetés volt, semmi komolyabb, kicsit ivott már és megjegyzett ilyen doglokat, hogy erősen látszik már az h rendzseresen sportolok, meg hogy igy sokkal izmosabb a lábam, meg az egész megjelenésem stb hasonlók.. meg hogy milyen ritka csaja z ilyen aki ennyit segít egy buliban! - segitettem mosogatni a poharakat, feltörölni stb ilyen alap dolgok. Barátom ezen teljesen fenn akadt, még aznap írt nekem egy levelet, ( ő ) hogy köszöni szépen a sok segítséget, meg hogy jól érezte magát velem, meg mindenki nagyon örült neki hogy elmentem .. Én fogom fel hülyén ezt az egészet? vagy a barátom? Szerintem annyira túlzásba viszi ezt az egészet! Beszélgettem/beszélgetek vele csak semmi több .. Bocsi, remélem érthetően fogalmaztam csak próbáltam mindent leírni.
2013. jún. 24. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ebbe mi a megcsalás ?
2013. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint nem a barátom írt,, hanem az az illető akivel beszélgettem. :)
2013. jún. 24. 14:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a túrót visz túlzásba, ha épp azon gondolkozol, hogyan magyarázhatnád meg racionálisan, hogy tisztességes dolog lenne, ha lefeküdnél a sráccal (merthogy Ő legalább törődik veled...)
2013. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom.. Szakítani akart miatta, mert hogy ez neki milyen szarul esik! Nagyon rövid pórázon fog a abrátom, és ez engem nagyon idegesít, hogy beszélgetni se beszélgethetek már egy emberrel sem!
2013. jún. 24. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:
ha csak beszélgettetek, akkor az nem megcsalás
2013. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Harmadik! Te mi a f.ról beszélsz ? Ki beszélt itt szexről a másikkal??? xD
2013. jún. 24. 14:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg szakíts. Nem vagytok egymáshoz illők.
2013. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha jól értem beszélgettél 1 másik sráccal és segítettél neki mosogatni. Lehet, hogy valahogy túl tudnám magam tenni a dolgon, ha a barátnőm tenne ilyen aljasságot :D


28F

2013. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Harmadik! Te mi a f.ról beszélsz ? Ki beszélt itt szexről a másikkal??? xD"


Ezen mi a vicces? Szerintem csak próbálod a nehezen elviselhető vágyaid másra kivetíteni. Ha a barátod tényleg ennyire minősíthetetlenül viselkedik, akkor legyen benned annyi, hogy megmondod neki most, hogy vége. És nem akkor, amikor már találtál mást. Mert valld be, tetszett neked a másik srác szexuális közeledése. Még büszke is vagy rá, hiszen rendkívül részletesen kifejtetted. Nincs abban semmi tisztességtelen, ha vonzódsz hozzá, abban viszont van, hogy a barátoddal eljátszod ezt. (Attól függetlenül, hogy Ő hogyan viselkedik)

2013. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:


1. A barátod egy b*rom, és nem akar mást csak téged birtokolni.


2. Korábban megszívta hasonló módon, és most azért van úgy oda


Amúgy meg nem számít megcsalásnak a beszélgetés.

2013. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!