Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy elsős gimis srác szempontj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elsős gimis srác szempontjából gáz vagy tök jó ha egy harmadikos csaj "hajt rá"?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.. fiúk előnyben akik voltak/vannak ilyen helyzetben. Nem akarok nyomulni rá, vagy hát nem is tudom.. még vívódok önmagammal.
2009. okt. 13. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány aki ad magára nem hajt alatta járó fiúra. Mert ciki neki az iskolában.
2009. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vigyelj ha tetszik nem kell foglalkozni senkivel...

bárki bármit mond, a te(ti) életetek, azt csináltok amit"akartok"!

csak azért mert ciki, nem kell lemondanod rólla, amúgy volt ilyen eset az osztálytársammal, és nem volt jó, mert a lány röptében negyedikes lett, elment egyetemre a srác meg ott maradt a gimibe(másodikosként)és a csaj jobbat lelt az egyetemen, érettebbet!

általában a lányok arra "buknak" jobban

2009. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gáz...egy harmadikos ne pasizzon. egy gimnazista meg nem fog kezdeni egy harmadikossal mert ez CIKI neki..
2009. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

navárj

harmadikos gimnazista vagy harmadikos álltalános(mert az utolsó úgy értette)

o.O

2009. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az tökmindegy, csak a csaj nelegyen bűnronda. ha egy otromba darab akkor baromira mindegy h hanyadikos, mindenhiogy gáz lesz :D
2009. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én negyedikesként jártam másodikassal.Nem volt ciki sőt jó volt ....elég jól kitartottunk csak aztán a távolság közbeszólt.
2009. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sorry, harmadikos GIMIS csaj :D nem általános iskolás xD

Amúgy nem a következő az utolsó évem, ötosztályos gimnáziumba járok és lehet hogy utána is halasztok még egy évet. Azért köszi a válaszokat! Írjatok még nyugodtan!

2009. okt. 13. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!