Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ha nektek egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha nektek egy csaj elmondja, hogy tobbet erez, mint baratsag, de ti csak annyit mondtok ra, hogy jo, akkor az mit jelent? (olyan fiurol van szo, aki lany szempontjabol tapasztalatlan)

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 09:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Azt, hogy kapcsolatra már felejtős a lány. Ha bekerülsz egy nő barátzónájába onnan már szinte képtelenség kimászni. Lesz egy jó barátod.
2011. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

de most arról van szó,hogy a lány többet akar , nem csak barátkozni , nem? akkor nem értem az első válaszolót -.-


amúgy ha a srác lányok szempontjából tapasztalatlan , fene tudja lehet hogy nem mer nagyon mást mondani és tökre örül meg minden és persze benne lenne a dologban.


De az is lehet h nem :D , nem tudom miért nem lehet valami mást mondani? :D én pl sose mondok csak annyit h jó :D mindig megpróbálom érthetően elmondani a dolgokat :D aztán vagy sikerül vagy nem :D

2011. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En voltam a lany, aki elmondta a fiunak. A srac csak annyit mondott ra h jo... Nekem meg persze elfogyott a batorsagom megkerdezni, hogy most akkor mi van? A sracnak soha nem volt meg baratnoje. Egy kirandulas alkalmaval kozeledett hozzam, amit viszonoztam is, de nem lepett tobbet. Hulyult mindig velem, de szerelemrol soha nem beszeltunk. En meg nem tudom hova tenni ezt a dolgot. Ha osszefutunk koszont, vagy hogy elotte sohajt meg egyet, de ennyi. En meg nem tudom erdemes gyotorni meg ezt a dolgot. Beszeljek vele megegyszer vagy inkabb ne?
2011. jan. 13. 10:19
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem beszélj vele, konkrétabban , hogy biztosan lássa azt , hogy te mit szeretnél .


Akkor valószínűleg, ő is elfogja mondani hogy mit szeretne.

2011. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jah es mielott elmondtam hogy tetszik megigerte, hogy nem mondja el senkinek. Erre 2orara ra ir nekem egy smst, hogy ne haragudjak, de nem birta magaba tartani. Es mikor rakerdeztem, hogy miert mondta el es kinek, letagadta. Nekem meg nem volt meg az sms hogy bizonyitsam...
2011. jan. 13. 10:25
 6/11 anonim ***** válasza:

ez érdekes:D ,lehet elmondta valamelyik haverjának dicsekedni , hogy hahaha bejövök egy csajnak , és barátnőm lesz.


De hogy miért tagadta le ezt előtted azt, hogy NEKED küldött sms-t erről?:D


nem igazán értem a srácot :D .

2011. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Páromnak elmondták, hogy bejövön nekem, annyit reagált rá, hogy jó nem érdekli, másnap már összejöttünk:)


Adj neki időt, ha nem lép, és még érdekel, akkor állítsd kész tények elé.

2011. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Es mennyi ideig varjak a tenyekkel?
2011. jan. 13. 10:38
 9/11 anonim ***** válasza:
ne sokáig, minél hamarabb cselekedj.
2011. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tényleg ne haragudj reggel volt, és nem figyeltem.. elírtam! :) Ebben az esetben, simán kitudod használni a lehetőséget, a lovat bevágni a kengyelbe és gyyííííhhhááááá!
2011. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!