Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le a nyomuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le a nyomuló kollégámat?

Figyelt kérdés

Az elején csak beszélgettünk, folyton bókolt, jött velem, majd elkezdett feljárni, már kopogás nélkül bejön az irodámba, ha látja hogy dolgom van hiába mondom neki, hogy nem érek rá, akkor is ott álldogál és vár.

Közben megtudtam, hogy felesége van, ő tudja rólam hogy van párom, de ezek után azt mondta, hogy legyen köztünk barátság, jól érzi magát velem, menjünk munka után sétálni, kávézni stb. Csak nekem ilyenekre nincs időm, azt az időt a párommal töltöm és egyébként sem akarok vele "nem randizni", ami márpedig randi lenne, hiába mondja, hogy nem.

Mostanában már délután is vár az ajtóban, haza akar hozni, napközben hoz nekem ezt azt, ha nem vagyok ott akkor is lerakja a csokit az asztalomra, hiába mondtam neki hogy ne hozzon.

Megsérteni sem akarom, de nem igaz, hogy nem érti meg, hogy nem akarok tőle semmit munkaidőn kívül (és belül sem).



2013. jún. 24. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván azért nem érti meg, mert nem vagy elég határozott etekintetben. Mondtad már neki, hogy nem érsz rá, és a jövőben inkább csak munkaügyben keressen? Ha nem teszed, sose fog leszállni rólad.
2013. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de meg kell sértened, nem fogja abbahagyni

ne fogadj el tőle semmit sem, erélyesebbnek kell lenned vele N

2013. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Határozottan mondj neki nemet! Csak így fogja felfogni.
2013. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes teendőket írt le az első három válaszoló. Ha még ezek után sem bír magával akkor mondd meg neki ha így folytatja a rendőrségen fogod feljelenteni. Ettől tuti hátrébb hőköl az agarakkal :)
2013. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A randizós törekvéseit már valamennyire letörtem, főleg amióta tudom, hogy van felesége és gyerekei is. Azt mondja, hogy csak barátkozni szeretne, de én még azt sem, mivel gondolom, hogy ő többet akar.

Nagyon elküldeni a fenébe meg azért nem akartam mert majdnem mindennap találkozom vele, és igaz alacsonyabb beosztásban, de régebben itt van mint én, több embert ismer, még keresztbe tesz nekem, történtek már ilyen szemétkedések nálunk.

Amikor nem fogadtam el tőle a csokit akkor fogta és berakta a konyhánkba, a kolléganők találták meg.

2013. jún. 24. 16:52
 6/7 anonim válasza:
Lehet pont azért nyalizik mert magasabb beosztásban vagy.
2013. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De csak egy mezei irodai dolgozó vagyok tök más osztályon, semmi beleszolasom még a saját kollégáim előléptetésébe sem.

Nemrég is egy olyan történetet mesélt ahol a nő az elején semmit nem akart, a végén meg összeházasodtak. Gondolom ebben reménykedik.

2013. jún. 30. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!