Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy fiú felé?

Figyelt kérdés
Nem ismerem őt, buszváróban szoktam látni néha suliidőben, vagyis legközelebb majd csak szeptemberben látom. Most az utolsó hónapban tűnt fel nekem, hogy tök jól néz ki, meg néha figyelgetett is, de miután "kapcsoltam", azután vagy csak egyszer-kétszer láttam, akkor is pont egy haverja volt vele, nem mertem odamenni. Bejelöltem facebookon, de nincs képem, lehet nem is tudja ki vagyok. Ha legközelebb látom, persze ha egyedül lesz, akkor milyen szöveggel menjek oda hozzá? A nevemet lehet tudja, mert a barátnőim hangosan szólítottak a keresztnevemen párszor, akkor hallhatta. Az nem lenne gáz, ha azzal mennék oda hozzá, hogy szia hogy hívnak, mikor tudom a nevét? Csendesebb, aranyos fiúnak tűnik, az egyik barátnőm ismerőse ismeri és szerinte is normális a gyerek, de ez az ismerős nem szokott ott lenni, mikor látom a fiút.
2013. jún. 24. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ügyesen, menni fog az!
2013. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
szerintem ne így. hanem odaülsz mellé, és mittudomén elfingod magad hogy "fuuu de meleg van" és mosolyogsz a fiúra
2013. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem first of all, tegyél fel képet magadról, hogy rád ismerjen... Lehet, hogy név alapján nem tud hova tenni és nem jelöl vissza, de ha látja, hogy te vagy, ő fog kezdeményezni ;)
2013. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát már vagy 2 hete, hogy visszaigazolt, de inkább csak élőben mennék majd oda hozzá, mert alig szoktam fent lenni fb-n, meg az nem az "igazi"...
2013. jún. 24. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
aha, akkor tehát vársz szeptemberig? hát te tudod...
2013. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ha tennék fel képet, hogy felismerjen, de nem fog írni nekem vagy valami, akkor én mit csináljak??
2013. jún. 24. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ezek után mondjátok nekem nagy PUlykAk, hogy nem a külső számít a csajozásban!>.<
2013. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha teszel fel képet, és így sem reagál, akkor már fölösleges bármit is csinálnod. Ugyanúgy, ahogy fölösleges venne várnod szeptemberig. Tegyél fel képet, és írjál rá. Ez ilyen egyszerű. Hosszú a nyár, 3 hónap alatt simán össze jöhet valakivel...
2013. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21.24-es. Itt most nem arról van szó, hogy ki hogy néz ki, hanem arról, hogy név alapján nem ismeri a pasi, kép alapján viszont igen.

Meg jobban bele gondolva nem is értem amúgy, hogy mifszt akartál írni...

2013. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet és írj rá. Nem éri meg szeptemberig várni, mert lehet felszed valakit nyáron.. Cselekedj amíg tudsz mert késő lesz!
2013. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!