Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtam neki facebookon. Elkezde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam neki facebookon. Elkezdett visszaírni, de aztán nem kaptam tőle semmit. Most akkor mivan?

Figyelt kérdés
Láttam,h írt egy jóideig,aztán meg nem küldte el... És ennek már 20 perce. Nem írt vissza semmit. Most ez méért? Egyébként ismerjük egymást,nincs semmi bajunk egymással. Egy teljesen ártatlan kérdést tettem fel neki...
2013. jún. 24. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
tudod mi az a regény?
2013. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most írjak neki egy kérdőjelet? vagy hagyjam mert nem akar visszaírni??
2013. jún. 24. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Telefon, találkozás, és egyéb hasonló offline tevékenység rémlik még a múlt századból? Kérdezd meg tőle!
2013. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
írj egy kérdőjelet :) lehet, hogy elkezdett gépelni, de elfelejtette továbbírni
2013. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem küldte el, amit írt. Velem is előfordult már ilyen többször. Kérdezd meg, h írt-e vmit azóta, amióta te írtál neki! Ha ugyanezt tapasztalod, írd neki, h lépjen ki facebookról, aztán lépjen be újra, nekem ez meg szokta oldani a problémát.
2013. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,lelépett,aztán később visszalépett és visszaírt :)
2013. jún. 24. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!