Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkatárssal összeköltözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatárssal összeköltözni így? Belemenjek? :S

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki összeveszett a párjával s hát költöznie kell, de a szüleihez nem akar visszaköltözni.

Kérdezte nem e lenne kedvem vele összeköltözni, nekem is s neki is könnyebb lenne anyagilag.

Egy baj van ebbe a dologba, hogy nekem nagyon bejön s szexuálisan nagyon vonzódom hozzá...

Én:24/L Ő 36/L


Normális válaszokat köszönöm!



2013. jún. 24. 21:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
ha féken tudod magad tartani, akkor belemehetsz
2013. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
38%

"Egy baj van ebbe a dologba, "


Én kettőt is látok :(

2013. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
A párja is L volt? Mert ha igen, akkor talán nem véletlen, hogy hozzád szeretne költözni ;)
2013. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
nekem bendítja a fantáziám, de érdemben nem tudok hozzászólni :D
2013. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod, hogy ennek mi lesz a vége.
2013. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
48%

kicsit gondolkozzál úgy, mintha sakkoznál, szóval pár lépéssel előre

ha összejössz vele? ha nem és hoz fel lányokat? van több is, de gondolkozzál el, N

2013. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem a párja az férfi volt...

Ha belemegyek, félek hogy nem tudom magam türtőztetni s nem csak a jó kapcsolatunk romlik meg de valószínű hogy a melóhelyen is valamelyikünk menni fog.

Viszont összeköltözni is jó lenne!

2013. jún. 24. 21:40
 8/32 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem költözz vele össze bátran. Majd meglátjátok mi sül ki belőle. Szerintem nem véletlen, hogy össze akar költözni veled..
2013. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes módon ha itt két férfiről lenne szó, már menne a homofób duma, de mivel itt két nő van, naná "költözz vele össze". :D
2013. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Õ tudja rólad, hogy a lányokhoz vonzódsz?

szerintem az lenne a korrekt, ha csak úgy mennél bele, ha elmondanád neki a fenti aggályaidat, és ez õt nem zavarja. Az is kérdés, téged mennyire zavar, ha õ nem vevõ rád, és nap, mit nap látnod kell õt, meg azt, hogy esetleg mással van.

2013. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!