Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi nem akar összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi nem akar összeköltözni?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt. tudom h szereti a szabadságát meg egyedül lenni. De én lassan szeretnék összeköltözni ő meg nem...szerintetek ez normális? 24 éves
2013. jún. 17. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Letisztáztátok a kapcsolat elején, hogy te neki csak szexuális célra kellesz semmi egyéb?
2013. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Egyértelmű, hogy nem komolyan tervez veled, hosszútávra. Csupán jól érzi magát veled, de ennyi, semmi többet és mást nem akar, jó így neki ahogy van, ellenni a semmiben. Én nem erőltetném a dolgot a helyedben, hanem keresnék egy olyan férfit akivel azonos a jövőképünk, és akivel tudok tervezni, nem csak lábat lógatni...
2013. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem normális. Miért kéne 9 hónap után költözködni? Mi 4 évig jártunk külön lakva, utána esküvő, költözés és már 11. éve vagyunk együtt 2 gyerekünk van. Szerintetek nem lehet komoly valaki, ha nem akar rögtön költözni? Nevetséges.
2013. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Azért itt az is kérdés, hogy adottak-e a feltételek az összeköltözéshez (pl. saját lakás, vagy van annyi jövedelmetek, amiből ki tudtok fizetni egy albérletet...stb. ami itt nem derül ki)

Amúgy meg 9 hónap után én se költöznék össze senkivel, de ez az én véleményem...

2013. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én kollégiumban lakom ő albérletben, nem kerülne neki plusz kiadásba én meg jól keresek és amúgy is tervezem h elköltözök innen mert megtehetném anyagilag
2013. jún. 17. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:
hát, még egy picit lehet várni, de ha ő a közeljövőben nem szeretne, az azért elgondolkodtatna. adnék nekúgy 3-6 hónapot, akkor aztán már tényleg nem korai (most határeset). ha akkor sem akarja, akkor jobban szeret egyedül lenni, mint veled és az nem jó jel...
2013. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem szerelmes.
2013. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én vagyok az első komolyabb barátnője. Magányos típus, nincs sok barátja sem mert az idejét szereti egyedül eltölteni, tanulni is csak úgy tud. Azt mondja h nem áll rá készen de nem miattam hanem mert így érzi...
2013. jún. 17. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki eléggé. Izélgetni jó vagy, de a társadágodat nem akarja elviselni maga körül.
2013. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, látszik, hogy itt minden ember kapcsolatfüggő! Komolyan el sem tudjátok képzelni, ohogy vannak olyan emberek akiknek szüksége van az egyedüllétre?? Én egyedül lakom de néha még az is sok, hogy a kutyáim és a macskám velem vannak. Akkor is ha a másik szobában vagy a ház másik végében! Ki kell raknom őket a kertbe, hogy egyedül lehessek pedig imádom őket és ők még nem is emberek... Képzeljétek vannak ilyen emberek és ez teljesen normális! Különbözünk. Nem egy darab információdarabka dönti el, hogy az illető komolyan gondolja vagy nem.

9 hónap után meg szerintem nagyon korai összeköltözni amúgy is. Szóval szerintem teljes normális, hogy nem akar.

2013. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!