Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm jobb vagy bal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm jobb vagy bal kezét kell fognom amikor sétálunk?

Figyelt kérdés
19/f
2013. jún. 25. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
rohadtul mindegy
2013. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerintem is :D
2013. jún. 25. 01:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig bal oldalon megy a párom. Kényelmetlen is lenne, ha a jobb kezem fogná.

32/L

2013. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
fiúnak kell bal oldalt menni illem szerint
2013. jún. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Illem szerint tudtommal a hölgy az férfiú jobb oldalán helyezkedik el, bár én mindig fordítva megyek, elképesztően egyszerű okok miatt:

Ha jobb kézzel előrántom a késem, akkor esetleg a lány megsérülhetne a jobb oldalamon, továbbá akadályozna a teendőimben.

2013. jún. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
17%
a régi úri dolgok szerint bal kézen vezetjük a qrvánkat
2013. jún. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
illem szerint: a bal oldalt a ribi és a kutya, jobb oldalt a nő, szóval a jobb kezét fogd.
2013. jún. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem, ha a jobb oldalamon sétálnak az emberek + a táskámat a bal karomon hordom, szóval azt a kezemet nem lehet fogni. De amúgy szerintem is mindegy. Azt fogd ahogyan kényelmesebb.
2013. jún. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

"Ha egy férfi és egy nő együtt sétál, a nő mindig a férfi jobb oldalán menjen. E szokás abból a korból ered, mikor a férfiak még kardot viseltek a bal oldalukon, így azt jobb kézzel tudták egyetlen mozdulattal kirántani. Valamint, ha a nő a bal oldalukon sétál, véletlenül még félbevágták volna, mikor előrántják a kardot - és egy félbevágott nő, valljuk be, nem túl szép látvány."

forrás:

[link]

2013. jún. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A csajnak kell a pasi jobb oldalán mennie. :) De igazából tökmindegy,sztem. Csak egyszer az egiyk pasim mondta és megjegyeztem. De nem foglalkozom vele amúgy:)
2013. jún. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!