Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lenne a jobb? 21l

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit 9 hónapja ismerek nagyon sokat beszélgettünk régen, napi szinten. Netről ismerem, bár néhányszor találkoztunk is.

Nagyon jó beszélgetések voltak, és szép emlékek kötődnek hozzá, de mostanában az utóbbi néhány hónapban egyre kevesebbet foglalkozik velem, alig beszélünk, és akkor is csak ritkán jó, az utóbbi hetekben pedig örülök, ha kb. heti 3 beszélgetés van. Mindig mondja, hogy jön, de különböző kifogásoknál fogva mégsem. Szerintem az egészbe belefáradt..

Mi a jobb minden kapcsolatot megszakítani vele, vagy megbeszélni, hogy mi a gond, és belemenni, hogy beszéljünk ritkábban? Nem szenvedés az utóbbi nekem? Viszont ha az előbbi mellett döntök, nem tudom hogy fogom kibírni, félek kimondani :(

Ismerkedős privát üzeneteket nem kérek..! :D


2013. jún. 18. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Most akkor érzel valamit iránta?

Igen belefáradt abba,hogy csak beszélget veled.

2013. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondtam már, hogy nem kívánságműsor. Úgyis küldenek:D


A kifogások arra vonatkoznak, hogy miért nincs neten? Mert arra egyszerű a képlet. Hívd el, hogy élőben találkozzatok.

2013. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy érzek, nem tudom.. :( Keveset találkozunk az a baj, és ez miatta van, valamiért húzza őket, és havonta találkoztunk kb. Ennyi meg nem volt elég nekem, hogy rájöjjek a dologra, és ki is mutassam.
2013. jún. 18. 18:08
 4/9 A kérdező kommentje:

Még nem jött üzi! :D Mostanában rendszeresen kapok a témában, akármit kérdezek..

Hát a kifogásokat itt most a netközelségre írtam, de ha élőben találkoznánk ott is előjön.. Találkozókon meg próbál közeledni, ezért sem értem a kifogásokat.

2013. jún. 18. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Hívd el, hogy találkozzatok. Ha azt is lemondja, akkor hagyd, és várd meg, hogy ő keresni fog-e téged:)
2013. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amikor próbáltam ezt eljátszani a napokban, pont akkor nem jött ő sem.. :/ :D Másnap pedig már nem bírtam ki, hogy ne beszéljünk.. Talán ezért lenne jó, letiltani chatről, hogy ne legyen kísértés.
2013. jún. 18. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne tiltsd le. Csak ne írj rá. Attól, hogy letiltod, ugyanúgy ráírsz ha akarsz.
2013. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De akkor látja, ha fent vagyok és írni fog már csak megszokásból is :D és a beszélgetések ugyanolyan minőségűek lesznek (10 percenként ír, és közönyös)

Az lenne a jó, ha látná, hogy annyira nem érdekel, hogy face közelébe se jövök, mert eddig ha fent voltam az egyenlő volt azzal, hogy beszélhetünk.

Szóval nem azzal van a baj, hogy nem ír, mert pár nap után tuti írna, csak kb tárgyként kezel. Én ha nem tudok lenni este, mindig szólok neki, hogy ne is várjon, de ha itthon vagyok mindig jövök. Ő meg mindent mást előtérbe helyez rajtam kívül, általában nem is szól, én meg folyton nézegetem a facet, jön-e vajon.


Régen nem ilyen volt velem, igazából szerintem arra várok, hogy olyan legyen, de félek, hogy nem lesz. Illetve most is vannak napok kb 2 hetente, hogy tök normális, és egy napot végig beszélünk, de már lehet, hogy nem éri meg ezekre várni.

2013. jún. 18. 18:40
 9/9 A kérdező kommentje:

Azota sem tortent semmi.. szinte mar konyorogtem, hogy jojjon velem strandra, de nem.. nem ertem miert, kifogasokat mondott, pl. 30 foknal, hogy hideg van..

Celoztam nyar elejen, hogy remelem van berlete a nyarra, csak annyit irt, hogy o is remeli.(celzas volt, hogy talalkozzunk)

Szoba jott a vidampark, mondtam, hogy regota akarok menni, mondta hogy o is, ezzel le is zarult a dolog.

Bar moziba mintha hivott volna, olyanokat irt, hogy nem is gondolta, hogy szeretem ezt a filmet, meg jo, hogy szeretem. Kesobb egy bevasarlokozpontrol beszelgettunk, es azt irta, hogy arra gondolt , mehetnenk majd oda moziba. Írtam, hogy kicsit messze van tolem. aztan ennyibe maradt a tema..

Ha elhivna mondjuk a kozeljovoben, nem is tudom, hogy egy ilyen nyar utan hogyan reagaljak, elmenjek-e?

2013. szept. 11. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!