Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért akar mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért akar mindig kettesbe maradni velem?

Figyelt kérdés
A barátom legjobb haverjáról van szó. Régen nem voltunk túl jóba, szinte még köszönőviszonyba se, de mostanába egyre többet találkozunk. Hármasba tök jól elhülyülünk és örültem is neki hogy már jobban kijövünk egymással, de mostanába állandóan keresi az alkalmat hogy kettesbe maradjon velem. Ha megbeszélünk egy találkozót ő hamarabb jön át mint a barátom, vagy csak felugrik valamiért aztán itt ragad és elbeszélgetünk. Régen nagyon távolságtartó volt, de az utúbbi hetekben elég közel került hozzám. Szerintetek akar tőlem valamit?
2013. jún. 25. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

sztem össze akar szedni a cimborája mögött.

alattomos dolog, de pasi körben ez királyságot eredméynezhet. mindig is menő dolog volt leütni valaki kezéről egy nőt sajnos...

2013. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valamit biztosan akar :)
2013. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
be akarja verni a lompit neked
2013. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátod biztos mondta neki, hogy fúú ez úgy szopik mint egy kisangyal.
2013. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted mit akar? Tényleg ilyen hülye vagy?
2013. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de nem árt ha odafigyelsz. A srác nyilván akar tőled valamit, én is így jártam amikor a régi nagyon jó barátom találkozgatott a barátnőmmel időnként.

Elején ezzel nem is volt baj, csak egy idő után már zavart hogy a haverom mindig előbb ért oda a barátnőmhöz vagy a találkára mint én. Meg nem egyszer volt már hogy csak spontán átmentem a barátnőmhöz, nem is szóltam a haveromnak meg ő se de mindig ott volt szinte már jóval előttem. És bizony rajta kaptam őket hogy csókolóznak az elég gáz helyzet volt így. Akkor a haveromat elzavartam és nem tartottam vele tovább a kapcsolatot, mert elvesztettem a bizalmam iránta. A barátnőm meg tovább találkozgatott vele és sajnos többször is lefeküdtek már, de a haverom dobta a barátnőmet, én meg nagyon berágtam rá, szakítottunk is. Vannak persze más barátaim is de egy gyerekkori barátomat vesztettem el emiatt plusz a barátnőmet is aki átvert engem, persze utólag ő is megbánta mert nem volt szerelmes a haveromba csak fellángolás volt, de késő bánat már nem bírtam rá más szemmel nézni. Ez van sajnos.

2013. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sudribunkó ***** válasza:
Mégis, mit akarna? Odaverdesni a huszonnyolcassal... De az is kérdés, hogy kitől tudta meg, hogy jó vagy az ágyban?
2013. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kettesben* jóban* köszönőviszonyban* mostanában* hármasban* "elhülyültünk, és"* mostanában* "alkalmat, hogy"* kettesben* "találkozót, ő"* "át, mint"* "valamiért, aztán"*


Szívesen.

2013. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác nyárra plusz bevételt akar, és külön nyelvtanórát akar neked tartani. Fogadd el az ajánlatát, ahogy nézem, nem ártana!
2013. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!