Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Canesten kombi jó férfiaknak is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Canesten kombi jó férfiaknak is?

Figyelt kérdés
Régebben is volt már hüvelygombám és a Canesten kombi szépen használt is rá. De most van párom szóval gondolom, hogy ő is elkapta, de neki nincs semmi tünete. Ilyenkor a férfinak csak a krémet kell használni vagy venni kell neki még valamilyen gyógyszert?

2013. jún. 25. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Helyi kezelés elég.
2013. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen jó neki is. Ha te kezeled magad, mindenképp kezelje ő is ha nincs tünete akkor is. Különben visszaadja a gombicsekeket (ping-pong). És addig nincs szex!! (8-10 nap legalább)
2013. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Már ha persze candida gomba okozta fertőzésed van.

Mert ha más gomba vagy nem gomba okozta fertőzés, akkor a Canesten kombi fölösleges pénzkidobás.:)

Jobban járnál, ha elmennél nőgyógyászhoz, ott vennének kenetet, amit elküldenének tenyésztésre és célzott, páros kezelést kapnátok.

Na és az lesz a tuti kezelés!

2013. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

A canesten nem kifejezetten candidára való. Ez egy hülyeség!

Ettől függetlenül az orvos jó ötlet.

2013. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Kedves utolsó!

Én jártam így, hogy más lehetőségem nem volt, mivel hétvége volt, nőgyógyászati ügyeletre pedig hétvégén fertőzéssel nem fogadnak, így vettem Canestent. Persze a fertőzésem nem múlt el. Hét elején mentem az orvoshoz.

Akkor kérdezte meg tőlem a nőgyógyász, hogy miből gondoltam, hogy candida gomba okozta fertőzésem van, hogy ezzel kezeltem magam? És egyébként rá is van írva, de mindegy.

2013. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót, rá van írva, hogy a partnerrel együtt használható. Ott van az is , hogy hogyan
2013. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz???



Kivonat a Canesten betegtájékoztatójából:


1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A CANESTEN KRÉM ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A Canesten krém hatóanyaga, a klotrimazol többféle gomba ellen hatásos ún. széles spektrumú antimikotikum.

A Canesten krém enyhíti a bőrirritációt, viszketést, alkalmas a bőr gombás megbetegedéseinek, fertőzésének kezelésére és a gombás fertőzéstől sérült bőr ápolására a szőrrel nem fedett bőrfelületen, hajlatokban, lábujjközökben, köröm/körömágy mentén, illetve a nem gombás eredetű bőrgyulladás (eritrazma) kezelésére.

Alkalmazható továbbá a külső nemi szervek gyulladásos, fertőzéses gombás betegségeire, a szexuális partner egyidejű helyi kezelésére és a Canesten hüvelytabletta kiegészítéseként.


[link]

2013. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Candida mi...
2013. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor miről beszélt az orvos?
2013. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!