Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Én 12 éves vagyok a lány 11 éves. Honnan tudjam ő is így érez irántam? Ha nem akkor hogy érjem el a szerelmét?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Vigyél neki egy tábla milkát. De epreset.
2013. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja és ha megkérdezi miért kapta akkor mit válaszoljak?
2013. jún. 25. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy azért, mert nagyon szép.
2013. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

oké,

más válasz?

nem azért írom ki hogy "más válasz?" mert nem jó csak kíváncsi vagyok mit gondol a többi kommentelő

2013. jún. 25. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Hm...a Mai fiatalság...édesek vagytok.

figyeld a jeleket, hogy hogyan viselkedik veled. Gondolom egy suliba jártok illetve jóban vagytok ha sikerült bele szeretni ebben a lányba. Hívd el sétálni vagy csak úgy a parkba beszélgetni. A csoki az jó ötlet...egy egyszerû kedves gesztus amibôl a lány(ha van esze) rájön hogy te tulajdonképpen mit is szeretnél tôle...ne aggódj ezen ...fiatalok vagytok...majd magától kialakul...

2013. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen a tippet
2013. júl. 1. 20:20
 7/7 Viol3 válasza:
Hello. Én 12 vagyok. Nemrég "jártam" egy hetet egy fiúval. Na szal vannak olyan dolgok amik mindig beválnak. Jó, nekünk könyebb volt, mi egy osztályba jártunk. Keresd a tekintetét. Rád néz, mosolyogj rá. Rám az a fiú is mosolygott és láttam, hogy nem úgy, mint a haverjai hülyeségén. Ha valaki rájön, soha ne tagadd le. Mert ha esetleg tetszel neki, rosszul fog neki esni. MINDIG legyél vele kedves. Még ha kiszerettél belőle, akkor is. Kb ennyi. És a csoki az jó, de előtte tudd meg érzékeny-e rá, milyet szeret stb. Sok sikert! ;)
2014. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!