Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint egy éve szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy éve szerelmes vagyok (viszonzatlan) (leent bovebb) (segitetek? Legyszi) (? )

Figyelt kérdés

Több mint egy éve szerelmes vagyok valakibe, aki reményt adott, de esélyt nem.

egy suliba járunk. eléggé szar látni, ahogy a csaját ölelgeti, csókolgatja. : (

Tudom, onkinzas, de sokszor nézegetem a facebook profilját, amin lelapozok végig, ès látom ahogy régen a képek alatt commentben dumálgattunk..hiányzik ez. Visszaolvastam az összes üzit, és ezek közben sirtam. rossz, h az érzéseim megöltek egy lehetséges baratsagot. Ő az elso szerelmem (de rossz kimondani/irni). Ez nem "rajongas". ilyetg még nem ereztem.mély erzesek.

Ennyi ido alatt mar reg elmultak az erz

eseim valaki irant.

van egy idezet; "minden lanyx eleteben van vki, aki irant sose veszti el az erzeseit"

ebben lehetg vmi igazsag? nekem ő lenne ez a vki?

amugy sokszor ugy gondolom...(magam is be akarom csapni neha..) hogy utálom, de ha meglatom suliba, elojon a megfelelési kenyszer érzetem, meg minden, és ujra belè esek. Nem birom tovabb. annyira szomoru vagyok : (



ja, és miért lehet az, hogy én vizöntő nő létemre a bika fiukra bukom kulsoleg-belsoleg? (tapasztalat..) azert kerdezem, mrmert a párhoroszkop alapjan nem valami szerencses parositas...


segitsetek!!! :(((



2013. jún. 1. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is bontsuk fel a zárójelet ...
2013. jún. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Minden nő a bunkó, nagyképű férfiakra bukik, a bika jegyűekről szerintem eléggé lehet ezekre a tulajdonságokra asszociálni.
2013. jún. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Megértelek,én is így vagyok vele.

Egy ideig elfelejtem de aztán eszembe jut a kedvessége,az hogy milyen jó volt vele(majdnem 1évig együtt voltunk,de a végén egyre kevesebb időnk volt egymásra,így én néha nagyon hisztis voltam,vége lett,a mai napig nem mondta ki hogy már nem szeret,csak annyit hogy lassan több a megszokás mint a szerelem).

Sajnos nem tehetsz sokat,próbálsz találni valaki mást,és igen,mindenki életében lesz egy személy akit sosem tud igazán elfelejteni.

2013. jún. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet a ló való neked.xdddd
2013. jún. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A horoszkópokat hagyjuk az nem jelent sokat....
2013. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Már bocsi...a horoszkóp épp, hogy semmit nem jelent. Szerintem felesleges és rossz dolog benne hinni. Na de ez zárójel. :)

Amúgy hány évesek vagytok? Mert pl nekem is van egy kis történetem. Én 13 lehettem. Volt egy fiú, akit már egész kiskorom óta szerettem. És hát fura körülmények között el kellett mondjam neki, amire persze az volt a válasz, hogy ő nem így érez. (kíméletesen és barátiasan közölte)Én ezek után még kb 1 évig úgy is rajongtam érte, de mára már annyira elhalványult bennem az egész. És örülök. Mi ketten meg szimpla jó barátok vagyunk ma. :)

Úgyhogy szerintem ez még nálad is fog változni. Hidd el :)

Amúgy esetleg foglald el magad valamivel, ami nem engedi, hogy rágondolj és folyton őt bámuld. :))

Szép lassan, persze ha igazán akarod, el tudod felejteni. És ha rosszul hangzik is lehet, hogy ez lenne ebben a helyzetben, hogy van barátnője, a leghelyesebb.

Sok sikert hozzá!

:)

2013. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"képek alatt commentben dumálgattunk" akkor ott volt az esélyed, nemtudom hogy akkor is volt e már csaja, de ha igazán szereted elfogadod hogy másba szerelmes. Néha írj rá, vagy dumálj vele suliban, de nem reménykedj benne hogy lesz valami köztetek, idővel kialakul hogy már nem akarsz a csaja leni, csak barátok lesztek, de a kapcsolat erős marad.
2013. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Velem is pont ugyanez van. :'(

Probaltam elfeledni azt a fiut... Valamennyire sikerult,de meg teljesen most sem. Olyan,mintha kiteptem volna a szivembol,de egy tuskeje benne maradt volna. Idovel talan elmulik,de nem biztos.

2013. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Gondolom senki, soha nem fog ide visszatérni, de, ha mégis, akkor csak mondom, hogy már ujra regiztem, de én irtam ki a kerdest, es az erzes még mindig tart. :(
2014. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
# 9: Borzasztó a viszonzatlan szerelem. :(
2014. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!