Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusom volna?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a velem egy idős lányoknak már van barátjuk.Nekem is udvarolnak fiúk, de egyszerűen nem csak nem érdekelnek hanem egy időután iritálnak. Viszont az idősebb férfiakkal eltudnám magam képzelni, 25 év -től tetszenek nekem a férfiak , szexuálisan is tudnák vonzódni irántuk, de ugye még nem vagyok elég érett hogy felfigyeljenek rám...
2013. jún. 25. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is mindig az idősebb pasik vonzottak. Én nem hiszem, hogy apakomplexus lenne... Csak sokan szeretik ennek beállítani :)
2013. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az.

Csak unod a veled egyidőseket, ami érthető.

2013. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kíváncsi vagy:)
2013. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt így erős lenne ennyiből kijelenteni, hogy apakomplexusod van (egyáltalán, mi is az?).


Az, hogy az idősebbek tetszenek, illetve szexuálisan és személyiség tekintetében érettebbnek tartod őket, teljesen normális, hiszen ez kész tény.


Mint ahogy az is érthető, hogy a veled egyidőseket éretlennek, gyerekesnek tartod, és ez valahol érthető is, valamiért minden lány érettebbnek gondolja magát a vele egyidős fiúknál. Persze utólag mindig kiderül, hogy a 15 éves az csak 15 éves, tehát gyerek.


A nem teljesen normális dolgok ott kezdődnek, hogy ha már égetően vágysz egy kapcsolatra egy érett férfival - gyerekként. Illetve, ha a veled egyidősekhez tényleg egyáltalán nem tudsz vonzódni, akkor ott már gyanítható, hogy valamilyen problémával küzdesz. 15 évesen egy kapcsolat még nem életmód, hanem csak próbálkozás. Ha te úgy érzed, hogy szükséged is van arra, hogy egy érettebb férfi melletted legyen (aki nem az apád), akkor ott már lehet, hogy valamilyen tinédzserkori problémáról van szó. Ez esetben mindenképp javaslom, hogy próbálj meg beszélni valakivel erről. Ne félj felkeresni egy pszichológust. Tud adni nagyon hasznos tanácsokat tinédzserkori konfliktushelyzetek kezelésére, illetve elmesélheted neki, ha valamilyen problémád van. Hasznos tanácsokat tud adni.


Amúgy jellemző rád, hogy nem érzed magad biztonságban? Sok olyan dolog van, amit a szüleiddel nem mersz megosztani? Esetleg nem bízol bennük, vagy kényelmetlennek érzed bizonyos témákról beszélni? Vagy kevés a közeli barátod? Az emberi léleknek szüksége van valamilyen szintű érzelmi biztonságra, egy 15 éves kislány esetében főleg. A lélek pedig a biztonság érdekében tudat alatt befolyásolja a testet. Az érzelmileg instabil állapot még a hormonokra is kihatással lehet. Előfordulhat, hogy azért érzel vágyat ezen férfiak iránt, mert Ő mellettük talán valamilyen érzelmi megértést, támogatást is kaphatnál, amihez a veled egyidősek még éretlenek és tapasztalatlanok. Viszont nem árt figyelembe venni, hogy 15 évesen te sem lehetsz túl érett és tapasztalt! Ha szeretnéd, elmondhatod, hogy szerinted mi van, akár privátban is. :)

2013. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!