Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki képtelen szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Szeretni tud, de szerelemre képtelen...mit lehet egy ilyen emberrel tenni?

2013. jún. 25. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak eddig még nem volt az... Ha valaki képtelen rá, akkor ott szerintem elég súlyos lelki trauma áll a háttérben, mert szerintem legalább egyszer ezt mindenki átéli.
2013. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Buboreklany mindent elmondott!
2013. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
családi helyzet elég zűrös otthon, lehet, hogy kihat erre?
2013. jún. 25. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Furcsa, mert általában akinél zűrös az otthoni helyzet, a párjában, a szerelemben láthatja a kiutat. Hogy ez mennyire igazi szerelem? Inkább hála, túlzott ragaszkodás és mentőöv, egy segítség, hogy menekülhessen otthonról. Viszont...szerelemnek érzi, így számomra ez kicsit furcsa.


Persze többféle zűr is lehet otthon... van aki befordul ezektől a dolgoktól, magába zárkózik, nem kíváncsi a világra, elvesztette a hitét az emberekben, így el tudom képzelni.

2013. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 70 évesen is ezt mondod, akkor kijelentheted: van aki képtelen rá.
2013. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ipso ***** válasza:
Előfordul, de ritkán. Valószínű, hogy még csak nem találta meg az igazit. Illetve az is lehet, hogy nem hisz a szerelemben.
2013. jún. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!