Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az idősebb nőknek tetszek?

Figyelt kérdés

Eladóként dolgozok és elég gyakran előfordul,hogy a korhadtabb korosztály hölgy tagjai,flörtölnek velem és szexuális utalásokat tesznek nekem.

Egy ideje ez már tart és kezdem kínosan érezni magam.



2013. jún. 26. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"korhadtabb korosztály hölgy tagjai"


Ha tudnák, hogy mekkora suttyó paraszt vagy, tuti nem flörtölnének veled.

2013. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Rendben elismerem egy kicsit túl lőttem a célon bunkón írtam le csak már elegem van az ilyen emberekből,olyan munkát végzek,ahol magától értetődő az,hogy mindenkivel tisztelettel bánjak.

Viszont a tiszteletet ki kell érdemelni szerintem és valamiért nem tudok egy olyan nőt sokra tartani aki 60+ fölött pókhálótlanításra kér engem.(és nem a plafonon lévő pókhálóra gondolt)

2013. jún. 26. 10:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbáld figyelmen kívül hagyni. Tudom, nem nagy érdem, ha a 60+ nőknek tetszel, de ez van. Ha nagyon kínos a szitu, akkor jelezd feléjük a nem tetszésed.
2013. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És vigasztaljon az a tény, hogy valószínű olyan jó pasi vagy, hogy az idősebb korosztály fantáziáját is megmozgatod.
2013. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kösz bár nem hinném,hogy erről lenne szó ezek,ilyen unatkozó gazdag háziasszonyok.Ráadásul szerintem a vicces kedvű kollégáim is benne vannak a dologban.Tegnap épp hallottam ahogy az egyik kolléga felém irányít egy ilyen nőt,"hogy majd a szimpatikus fiatalember tud segíteni ő nagyon jártas a témában"közben láttam hogy röhög a nő háta mögött.
2013. jún. 26. 10:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás. Ennél nagyobb már csak az lenne, ha ágymatracokat árusító üzletben dolgoznál....:D
2013. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bútoráruházban vagyok eladó
2013. jún. 26. 10:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, majdnem eltaláltam...:)
2013. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnos eltaláltad árusítunk matracokat,ágykereteket komplett ágyakat kanapékat stb.

Eddig mindig sikerült hárítanom a közeledésüket,"hogy barátnőm van sajnos nem tehetem bármennyire is szeretném" meg hasonló dumával.

2013. jún. 26. 10:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne vedd annyira komolyan. Az én páromra is izgulnak nem csak a fiatal, de akár az évtizedekkel idősebb nők is. Múltkor például vásárolni voltunk, és egy késő negyvenes nő volt az eladó (vagy kora 50-es??) és látta, hogy együtt vagyunk, igaz, volt velünk egy másik pár is, de fogta a derekamat, szóval sejtenie kellett mi a szitu.. gyűrű az ujjunkon, meg minden... mégis flörtölni kezdett vele. Nem tudtam, hogy röhögjek, vagy sírjak. Aztán mikor kijöttünk az üzletből, a párom megjegyezte, hogy szerinte ha később visszamenne, akár meg is dughatná a nőt, szinte rávetné magát, csak pár jó szót kéne szólnia :D

És nem ez az egyetlen és kizárólagos eset, a legtöbb nyanya bukik rá. Eredetileg neki is az idősebb nők tetszenek, de hát a 40, 50+ -osok... (ő 29) A kedvesen csipkelődő, finoman flörtölők és akik megnézik, még hagyján, de vannak ám nagyon nyomulós példányok is :D

Szerintem 1. örülj, hogy bejössz nekik 2. ne vedd komolyan őket, kár felbosszantanod magad emiatt.

2013. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!