Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért az idősebb férfiak kellenek/tetszenek, és a férfiaknak a fiatalabb bők?

Figyelt kérdés

Vannak kivételek, de ez az átlagos szerintem.

Mi ennek az oka? A nőknek miért az idősebb, férfiasabb férfiak tetszenek, és a férfiaknak, a fiatalosabb, lányosabb lányok?


2011. nov. 13. 19:29
1 2
 1/13 Hokonbaszlak ***** válasza:
34%
A nőknek általában azér kell idősebb Pasi mert van kocsi ha ugy van háza dolgozik ezér pénze is ...
2011. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

szerintem nem feltétlenül.

Hanem azért,mert a nők agyilag hamarabb érnek, mint a férfiak. Mondjuk vegyünk egy 30 éves nőt és egy 26 éves férfit. A nő (ha még nincs) gyerekre vágyik, ilyen idős korban viszont a férfiak még inkább "kiélnék" magukat.

2011. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
mert sokkal érettebbek, érzelmileg
2011. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
már megint egy ilyen kib.aszott hülye kérdés??érd be a keresőben aztán ki ad vagy 800 ilyen kérdést...minek minden nap feltenni 20 ilyen kérdést??
2011. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
amúgy benne van a kérdésedben,azért mert férfiasabb a nő meg aki fiatal szép finom formás.ennyi
2011. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 /Anita_'94/ ***** válasza:
60%
Ha jobban megnézed a 17 éves fiúkat, szerintem meg fogod érteni, hogy miért kell inkább egy igazi férfi...
2011. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

Attól mert valaki 17évesen szereti élni az életet, bulizni jár, csinál néha ökörségeket[mert egyszer fiatal valaki], plusz nem egy unalmas csiragyerek, hanem azért humoránál van, amihez ti már néha "túlságosan érettek vagytok"...attól nem gyerekes...

Nem tudom, miért az unalmas, kiszámítható, kevéske humorral [vagy kiveszettel] rendelkező férfiak vannak előnyben..de ízlések és pofonok...

2011. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

ja mert hogy te minden 17 éves fiút ismersz személyesen?Nagy érettség tényleg általánosítani kis 94es...

A csajok mániája hű de érettnek gondolni magukat, aztán egy mondatot nem bírnak helyesen leírni, meg ha megszólítom őket nem bírnak kinyögni egy értelmes mondatot.

2011. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Ez szerintem hülyeség, mert nem lehet így általánosítani.

Én 21 vagyok és egy olyan srácot szeretnék magam mellé, aki velem egyidős vagy max 3 évvel idősebb. Hogy miért? Mert mivel hasonló korosztály vagyunk, vele tényleg bármiről tudnék beszélni, de ez a saját szubjektív véleményem.

2011. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Azért mert a nők nem pedofilok. valahogy ez bennünk van.

Másik meg : egy részük így sem és úgy sem jók semmire, de legalább legyen pénzük? Talán ezért???

2011. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!