Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, melyik a jobb? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik a jobb? Ha egy nőt könnyen megszerezhetsz, vagy pedig ha egy kicsit "küzdened" kell érte, nem adja magát egyből?

Figyelt kérdés

Melyik nőt részesítitek előnyben, és miért?

Vélemények, tapasztalatok?



2013. jún. 26. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha küzdeni kellé érte. Más kérdés, hogy csak akkor küzdök, ha látom értelmét illetve ha értékeli a nő és lesz eredménye.
2013. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok, és a kérdés onnan jött, hogy most ismerkedem egy férfival, aki valahogy engem 'nem tudott hova tenni'.

És ma megfogalmazta, hogy tulajdonképpen mit is gondol, mit is érez.

Eddig azért nem tudott hova tenni, mert én nem adom magam könnyen, és hogy ez volt neki szokatlan.

Meg mondta, hogy ez jó, hogy küzdeni kell értem, szereti az ilyen nőket, és így még jobban meg akar ismerni. :)


Mondhatom, hogy már most belopta magát a szívembe, mert egész biztosan nem csak megfektetni akar. :)

Nem is hagynám ám. :)

2013. jún. 26. 20:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Valahol a kettô között. Ha kellek neki akkor keljen érte küzdeni, de érzékeltesse, hogy akar tôlem valamit.
2013. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

Valamilyen furcsa okból az emberek szeretnek játszmázni, egymás dolgát megnehezíteni. Ha a nő és a férfi bejönnek egymásnak, akkor a nőnek bűn úgy tennie, mint aki nehezen kapható meg. Egy j kapcsolat alapja az őszinteség. De egy ilyen "küzdős" összejövés kényszerpályára helyezi a viszonyt, ami folyamatos játszmázást eredményez. A nő mindig a férfi előtt akar járni pár lépéssel, és ez a számító, manipulatív viselkedés zátonyra futtatja a kapcsolatot. A kérdezőnek is biztos ért már véget kapcsolata emiatt. (Én és a barátnőim nem vagyunk ilyenek)


A küzdés elvárása és a nehezen meghódíthatóság látszatának fenntartása nem más, mint KÉPMUTATÁS.

Engem nem kapsz meg könnyen! Értem küzdeni kell! Közben meg rohadtul bejössz nekem, de nekem vissza kell fognom magam, hogy az imidzsem ne sérüljön!

Hazug, színészkedő világban élünk, és ti, fiatalok tovább viszitek az elmúlt nemzedékek képmutató praktikáit.

A boldogsághoz nem kell felesleges köröket futni. A boldogság azonnali. Annak, aki nem fél ezzel szembesülni.

2013. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát nem azért de nem egy kvantumfizikai egyenlet megoldása egy nő meghódítása, értsd azért senki nem halt még bele h küzd egy nőért, amúgy meg aki ennyire sem képes az előrevetíti mit fog elérni az életben teremteni, akarni képtelen balfsz, állás, lakás kocsi nélkül aki otthon veri az anyja foteljában a sörösdobozt h miért bszott ki vele az élet :D Szóval nem egy nagy dolog udvarolni....
2013. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akiert kuzdeni kell.A konnyu predat nem becsulom,tisztelem..
2013. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és a 14esnek adok igazat. Nem szeretem nyalatni a saját seggem, nem érzem, hogy erre jogosult lennék, és különben sincs semmi kedvem az időhúzáshoz, mikor az epekedés kölcsönös. Szerintem ilyet csak a hagyományoktól elrugaszkodni képtelenek és azok csinálnak, akik önértékelési zavarukból adódóan vagy szeretik ajnározás által növelni az egójukat, vagy attól tartanak, hogy "udvarlójuk" csak egyszeri ágyba vitelük erejéig hederítene rájuk. Ha ettől értéktelenebb vagyok, sajnálom.
2013. szept. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!