Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy rendőr csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy rendőr csajjal?

Figyelt kérdés
nem zavarna titeket, ha megtudnátok egy (szép) csajról hogy zsaru?

2013. jún. 26. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2013. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ha nem jelentene fel mert durván megdugom

akkor benne vagyok

jah meg biztosíthatná at éjszakai versenyeket ;)

11 es voltam

2013. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően megvetem a rendőröket, mert közük sincs a "Szolgálunk és védünk!" mottóhoz. Szóval nem.
2013. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lássuk csak, sportos, feszes test. Naná, a legtöbb rendőrnő jól néz ki.
2013. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb egyenruha általában jól áll a csajokon, de rendőr és katona csajjal nem járnék!
2013. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"nem zavarna a tudat titeket hogy "kemény" csaj."


Egy magyar rendőr kb. annyira kemény, mint egy friss róka egy másnapos reggelen.

2013. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tartoztatna le a több terabyte warez miatt akkor nem zavarna, szeretem az egyenruhás lányokat :D



Mondjuk kicsit tartanék a kapcsolattól mert úgy tudom hogy a rendőr/katona nők többsége elég könnyűvérű.

2013. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Van szerencsém látásból ismerni egy pár rendőr csajt. Van közöttük olyan, aki eszméletlenül jó nő... Civilben láttam őket még csak, egyenruhában nem tudom hogy festenek. Minden esetre egyáltalán nem lenne hátrány.
2013. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én jártam eggyel... Mondjuk szakmailag nem állt tőlem távol. Ő próbaidős őrm. volt, én pedig személy-vagyonőr, testőr illetve polgárőr (így is ismertük meg egymást):) Velem teljesítette az első szolgálatát, ami az érettségiéhez kötelező volt. Ha szakmailag nem álltok távol akkor simán működhet, de egyébként nem fog menni. A "kívülállók" nem hiszik el, de ez egy igen zárt világ. Olyat is hallottam, hogy rendőrcsajnak fagyis fiú volt a barátja: DD nah az cink volt eléggé… nem is tartott sokáig. De képzeld el,hogy miről beszélne egy informatikus srác és egy rendőr csaj? A fiú arról hogy milyen programot írt, a lány meg arról hogy két részeg sofőrt állított elő, az egyik ellenszegült ezért jól elcsápolta :DD Én nem tudok ebbe belegondolni, hogy a csajom férfiasabb munkát végezzen mint én...
2013. jún. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!