Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegény pasik, most valljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény pasik, most valljátok be, hogy ti is inkább gazdag lánnyal járnátok, mint szegénnyel, ugye?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Lehet zavarna, hogy többet keres és ő tart el esetleg.
2013. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Ja én bevallom. De az legyen szép is. Öreg nénit nem akarok d*gni mert pénze van. Nem vagyok ennyire igénytelen mint pl sok lány aki leszarja hogy ráncos farok van benne


22/F

2013. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, sok hozományvadász járkál napjainkban.
2013. jún. 26. 18:08
 4/14 anonim ***** válasza:
engem például nem érdekel hogy egy lánynak mennyi pénze van.. nem azért fogom szeretni.
2013. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem csak szegények és gazdagok léteznek, vannak középosztálybeliek is.
2013. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 guppi69 válasza:
Nekem nem a pénz számit! Pedig jól jönne most is :D nekem az a lényeg hogy tetszen! És szeressük egymást!
2013. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
na ezt benézted. mert én nem járnék nálam gazdagabb lánnyal. mert utálok hálás lenni. nem nyalnám senkinek a hátsóját csak azért mert segít anyagilag ,vagy több pénze van. elég lenne egyszer felhándigálni ,hogy segített. elküldeném messzire és örökre.
2013. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem vagyok szegény, de sose járnék olyannal, akinek több pénze van, mint nekem.
2013. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem, ez nálam nem szempont. Amúgy is a magam erejéből akarok meggazdagodni, ha pedig már gazdag vagyok, akkor kit érdekel, hogy neki mennyi zséje van.
2013. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Már eleve gazdag nőt soha. Hiszen én is olyan felfogású vagyok, ha most hirtelen milliárdos lennék, annyi változna, hogy nem lógnék a BKV-n.


Viszont olyan nővel járnék, aki az ő szakértelme és tudása az enyémmel összeadva azt eredményezi, hogy együtt meggazdagszunk.

2013. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!