Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehajoltam, hogy feltöröljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehajoltam, hogy feltöröljem a spermám a földről, de elindult az orrom vére. Hogy állítsam el?

Figyelt kérdés

Régebben volt már égetve is az ér az orromban, utána jó volt pár évig, nem vérzett, de az utóbbi 1,5 héten szinte minden nap vérzik és csak 15-25 perc uán sikerül elállítanom nagy nehezen.

A probléma most csak ott van, hogy most hiába dugom be már a sokadik zsebkendőt az orromba, nem áll el, átázik, ha pedig egy picit is vízszintesen tartom a fejem és nem lefelé, akkor rögtön a torkomra megy a vér.

Esetleg tanácsok, hogy-hogyan állítsam el?


UI.:Nem ez az első eset, amikor megjárom fap fap után, volt már olyan, amikor a lábujjam törtem el miatta.


2013. jún. 27. 01:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Guggolj le?
2013. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyújts rá, az majd össze húzza az ereket.
2013. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Túl sokat recskáztál, ezért ömlik a vér az orrodból!

Megoldás: kevesebb recska, kevesebb gond.

2013. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A lábujjas történetre kívámcsi vagyok, írd meg!

Amúgy nem magas a vérnyomásod?

2013. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ne mosolyogtassatok már meg, mert most talán kezd megalvadni a vérem, de ahogy olvasom a kommenteken vigyorgok mint egy hülye és húzódik az orrom, mivel bele van dugva a zsepi.
2013. jún. 27. 01:16
 6/14 anonim ***** válasza:
rég olvastam ilyen jó kérdést, köszi!! :DDD
2013. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hátra nem kell hajtani a fejedet, minek ha már vérzik jöjjön ki, amúgy megalvad, nekem allergiás időszakban volt hasonló,

de néha előjön

menj vissza az orvoshoz N

2013. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hamarosan eltávolítom a zsepit az orromból. Szurkoljatok, hogy ne induljon el megint a vérzés!
2013. jún. 27. 01:40
 9/14 A kérdező kommentje:

Jelentem, a vérzés megszünt.

Itt egy kép. XD :


[link]

2013. jún. 27. 01:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez biztos,hogy az orrodba volt?
2013. jún. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!