Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel lefeküdtünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel lefeküdtünk, védekeztünk, hamarabb megjött neki.1 napig tartott. Baj van?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek az első után hamarabb jött meg, baj lehet? Sziasztok, hó elején lefeküdtünk a barátnőmmel, neki mindig a hónap első napjaiban jön meg a havibaj, de most hamarabb 1 NAPIG TARTOTT NEKI. Lehet-e gond? Lehet-e terhes? Vagy ez semmit nem jelent?

2013. jún. 27. 15:24
 1/7 A kérdező kommentje:
kicsivel sötétebb színe volt,mint szokott
2013. jún. 27. 15:26
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kellene 15 évesen sexelni....
2013. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet terhes, de nem derült ki, hogy hány éves, rendszeres-e a menstruációja...mert pl. ha 14 éves, akkor lehet, hogy csak annyi a probléma, hogy még nem rendszeres neki..:)
2013. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

14,5 éves. én idősebb vagyok.

itt nem a kor a lényeges,hanem a tény,hogy baj lehet.

rendszerint hó elején jön meg neki,de a 28napos ciklushoz mérten időbe jött meg neki. a színe eltérő volt,barnább,1,5napig tartott csak.

tudom hogy az első igencsak megzavar mindent,de ennek nem így kellene lennie.

2013. jún. 27. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

"14,5 éves. én idősebb vagyok. itt nem a kor a lényeges,hanem a tény,hogy baj lehet. "

"tudom hogy az első igencsak megzavar mindent,de ennek nem így kellene lennie."


gratulálok!!!... nagy taps....

0,5 évet tévedtem ;) hova fejlődik a mai társadalom xD ?

egyébként nem, nincs baj... csak megzavarja... mert neki még NEM SEXELNI kellene hanem a könyveket tanulnia!

2013. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha csak az életembe akarsz beleugatni,politikus lehetnél.

Tanácsot kértem,nyugtatást. NEM kioktatást.

Köszönöm apuci,hogy ennyire beleavatkozol az életembe,név nélkül is.

2013. jún. 27. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!