Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiùk! Mit szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiùk! Mit szerettek egy lányban? Milyen legyen egy lány?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, h legyen normális. Sajnos ilyen alig van, és az is mind foglalt.
2013. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Kva szép. Vagy csak nagyon szép és kva intelligens. Vagy csak nagyon szép, nagyon intelligens és kva nagy mellű!
2013. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg: ne legyen annyira vékony, legyen egy kis + rajta

Belső: kedves, aranyos, HŰSÉGES.

2013. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Legyen lyuk rajta.
2013. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Őszinte, egyenes, bízzon bennem, szeressen, fogadjon el olyannak, amilyen vagyok. De ez a mai világban már túl nagy kérés.


UI.: Ilyen lányok jelentkezését várom privátban.


19/F

2013. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Forcel válasza:
Nedves
2013. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 General ***** válasza:

Ezt badoo-ról húztam ide abból a részből, ahol az ideális lányról van szó.



- ápolt, igényes, csajos, de mással is tud foglalkozni a külsején kívül

- nem veti meg a mozgást és a normális táplálkozást

- intelligens

- kommunikatív (nem kell kihúzni belőle a szavakat)

- pozitív életszemléletű

- kedves, vidám, szereti a humort

2013. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én lesz*rom, hogy hűséges-e. Ha nem vagyok elég jó neki, tehát hiánya van valamiből mellettem, de nem elviselhetetlen amúgy a kapcsolat, inkább pótolja, mint boldogtalan legyen egész hátra lévő életében. Persze lehet, jobb az ilyesmit megbeszélni, és adott esetben inkább elengedni egymást, de ehhez nagyon nagy bátorság és egyenesség kell. Mind2 részről.


Na de hogy milyen legyen: mindenek előtt nyitott és intelligens. (A nyitottság alatt nem azt értem, hogy mind a 4 nagyrasszból jártak már benne nagyrasszonként legalább 5-en, és azt sem, hogy lelkesen vonuljon az összes libbant rendezvényen az első sorokban, hanem azt, hogy ha valami olyan gondolattal találkozik, amivel azelőtt még soha, ne azt mondja, hogy ez hülyeség, hanem gondolkodjon el rajta.) Aztán legyen szexmániás, de legalábbis legyen komoly (lehetőleg biológiai) igénye a szexre. Bizony. Fontos, mert nekem van, és ha nagy az étvágykülönbség, nem fog működni a kapcsolat. Ha vékony és barna, az nagy pluszpont. :) Így hirtelen kb. ennyi.

2013. jún. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves,okos,jó társaság,szép,ne legyen bunkó
2013. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ami a mai világból nagyon hiányzik! Itt gondolok arra, hogy fogható legyen értelmes, komoly beszélgetésekre. Ezen kívül ne használjon ki, semmilyen formában. Ne csak állandóan a bulikon meg az ivászaton járjon az esze és ezzel egyen nagy arc, hanem értelmes tulajdonságai is legyenek nem ilyen sablonok! Elég bonyolult nem?:)
2013. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!