Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit preferáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit preferáltok jobban, ha megmondja valaki hogy tetszetek neki, vagy először "köntörfalazva " megy oda és szép lassan rávezet a dologra?

Figyelt kérdés

Értem én ezalatt, hogy odamegy és : Szia ...Úgy éreztem, ha most nem jövök ide hozzád, hogy megtudjam, hogy jó fej vagy e megőrültem volna... (ez lenne a direkt része, azaz megmondja, hogy bejön neki), avagy Másik változat (ha az előző direkt volt ez legyen indirekt) Odamegy a fiú, megnevettet valamivel, aztán kér/kérdez valamit(véleményt), aztán már úgymond beszélőviszonyban lesztek egymással, és egyszer csak megkérdi elmennél e vele valahova.(ja és mindezt úgy hogy látásból ismeritek egymást). Azért kérdem , mert holnap valamelyiket meg akarom valósítani azon a lányon , aki már lassan egy éve tetszik, szoval sürgős lenne a válasz. (mindenki írhat, de légyszives a kort írjátok oda mert főleg a 17-18+ évesek válaszára vagyok kíváncsi, mert számomra most ez esik bele a tartományba :D )


20F


2009. okt. 14. 17:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam, hogy fősulira járunk.
2009. okt. 14. 17:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hali! en csak 16 vagyok de reszemrol elonyosnebb ha a lerohanas helyet eloszor inkabb megjegyzeseket tesz ra hogy bejovok neki. nem jo tul nyomulsz se de ha sokaig varsz az se megoldas mert azt hiszuk hogy csak barat akartok velunk lenni. meg valami soha ne kuldj felreertheto jeleket. mindig tiszta lapokkal jatsz.
2009. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam eddig a "direkt" megoldások váltak be. De azért én nem azt mondanám, hogy "jófej", hanem valami kedvesebbet és személyesebbet :D Mert ez elég hülyén hangzik, hogy megőrülsz, ha nem tudod meg, hogy jófej-e :D Bocsi, csak a véleményem...

20/F

2009. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

köntörfalazás.

azúgy elég gagyi, hogyí. hello tetszel.

na erremost mégis mitmondjak?:D

meg elvész a varázsa. jó az amikor egy pasi jön, és ismerkedik, és olyan mintha tetszenék neki, ésakkor elindul egykis játék.

2009. okt. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudnátok kicsit pontosabban körbeírni a dolgot, ha nem csak odamegy és tetszel, akkor mit csináljon, mert én teljesen tanácstalan vagyok, már vagy egy éve.
2009. okt. 15. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!