Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan ragaszkodom hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan ragaszkodom hozzá?

Figyelt kérdés

Előre bocsánat, ha hosszú lesz. Van egy srác, aki 3 évvel idősebb nálam. Megláttam, megszerettem, mint egy buta romantikus filmben. 2 évig beszéltünk minden nap telefonon, facebookon, néha élőben. Messze lakunk egymástól, majdnem 2 órányira autóval. Ő az a srác, aki mások szerint átlagos. A szememben egyáltalán nem. Mindig tökéletesnek láttam. Mert kár lenne tagadni, sőt elcsépelten hangzik, de tényleg így van. Ő olyan rendes, okos, tisztelettudó, vicces, figyelmes, nem cigizik, kerüli a rossz dolgokat.. Egy szóval tökéletes.. A hatására kezdtem gitározni tanulni, amolyan imponálásképpen. De időközbe lett barátnője, amitől persze teljesen összetörtem. Továbbra is beszéltünk, még fél évig. Ám egyik nap nem írt, nem hívott, nem keresett. Annyira fájt. Azt hittem baj van, hogy történt vele valami. De nem... Egyszerűen letiltott, és nem mondta meg az okát. Egyik napról a másikra. Kitörölt az életéből. 8 hónapja történt mindez. Mostanáig nem bírom elengedni. Sokszor arra ébredek, hogy sírok. Vannak napok, sőt hetek, amikor nem jut eszembe és olyankor olyan boldog vagyok. Sokat köszönhetek a barátaimnak ebben, hogy néha jobb. :) Mégsem tudom elengedni teljesen. Mert amikor sikerülne, valami eszembe juttatja az akkori érzéseimet, a gondolataimat, a boldogságot. Most is boldog vagyok, de nem annyira, mint régen. Soha nem volt az "enyém", mégis annyira jó volt vele minden.. Nem merem felhívni, miért csinálta. Pontosabban próbáltam, de mikor felvette, nem tudtam megszólalni. Neki nem fáj? Nem tudom elképzelni, hogy ilyen könnyen "elhagyott" :( Mit csináljak? Segítsetek kérlek!!

16/L



2013. jún. 27. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd elfelejted.
2013. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyire tartasz tökéletesnek egy srácot, aki szó nélkül letiltott téged? :) Hoppá! Már nem is tökéletes.

Valószínűleg a róla alkotott képed túl hibátlan.. azaz, túlságosan jónak látod. Pedig már az előbb említett példám alátámasztja, hogy elfogult vagy. Igen, túlságosan ragaszkodsz hozzá.

A felejtés nehéz dolog, keress valamit amiben szenvedélyed leled, más pasit, hobbit, amire koncentrálhatsz. Mert most gyakorlatilag pazarlod az "érzelmi időd".


Üdv!

21/F

2013. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel előrébb jutottam :)
2013. jún. 27. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezen majdnem sírtam :S F
2013. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ohh.. :/
2013. júl. 4. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom.Sírhatnám lett.Olyan aranyos vagy!...Segíteni sajnos nem tudok.Hasonló szituban vagyok :(
2013. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én aranyos? ugyan.. már a szánalmas felé hajlok :(
2013. júl. 4. 21:46
 8/8 anonim válasza:
Ro*hadt szemétláda..ne szomorkodj miatta. Próbáld a "szeretetedet" gyülöletre forditani..gondolj csak arra, hogy hogy tehetett ilyet hogy csak úgy letilt..meg hát nálam már ott elszakadt a cérna hogy barátnője lett. hát akkor menjen a fra*ncba...
2014. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!