Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kérlek olvasd el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kérlek olvasd el az egészet! 12-13 éves lány e-mailezni tudna velem? Akinek hasonló problémája van.

Figyelt kérdés
Egy 12 éves lány vagyok(hamarosan 13).Elég nehéz az életem a hormonok miatt is meg a szerelem miatt is...na igen a szerelem.Van egy fiú az osztályomban akibe nagyon szerelmes voltam!Már elmondtam neki (facebookon) hogy szeretem de fél évig nem válaszolt.Mostanába megint írtam neki és TELJESEN lekoptatott hogy hadjam békén meg minden.Ès egyik nap a suliban elmondta az egyik barátjának hogy szerelmes vagyok(voltam) belé.Elöször nem voltam biztos benne de utána a barátnöim megkérdezték öt és azt mondta hogy annak mondja el akinek akarja!Aztán jól megsértödött és beszélt még a tanárral is.Ès utána majdem az egész osztály(föleg a fiúk) tudták!Ùgy megszégyenített!Rájöttem hogy mekkora bunkó!SZERENCSÈRE az utolsó nap volt az iskolába.Hát igen és most rohadtul utálom öt..:( de nem tudom elfelejteni!!Akkora egy hülye!! Elszomorít amikor rá gondolok és megsirat.De el akarom felejteni!!! Kérlek kérlek segítsetek a szüleim nem tudják csak én a barátnöim és az osztály :/ Nem Magyarországon élek de magyar vagyok. Köszönöm elöre is! Ha e-mailezni akartok küldjetek egy privát üzenetet és meg adom a e-mail címemet.

2013. jún. 27. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

erre mindenki csak azt mondaná hogy az idő minden sebet begyógyít... :P de nézz ki valaki mást, én se tudok elfelejteni 1-2 lányt, úgy tűnik örök átok marad ez, de az élet megy tovább, még pár csalódás és hozzászoksz.

Túl fiatal vagy és túl komolyan veszel egy visszautasítást :S

De a szüleid azért vannak hogy tőlük kérdezz ilyeneket.

2013. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de én sem Magyarországon élek.
2013. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És eléggé kellene a beszélgető társaság.
2013. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!