Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség lehetséges?

Figyelt kérdés

4 napja késik, és amikor meg kellett volna jönnie, azon a napon nagyon görcsöltem, mintha megjönne, de nem jött semmi. Azóta is néha görcsölök de csak 10 perces görcsök vannak kb.

Terhesség szóba jöhet?

Voltam együtt a barátommal, védekezés nélkül, de kivette és végülis nem belém élvezett, de mégis furcsa, hogy nem jön meg, és görcs is van.


2013. jún. 27. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez nem mások véleménye, hanem biológia! Általános iskola 7. osztály, te tudatlan.
2013. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem milyen a mai emberek :) Már nem olyanok mint régen, hogy segítenek egymásnak, hanem már inkább oltogatják egymást :)
2013. jún. 27. 22:58
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A régi emberek tudták, hogy ha gumi nélkül nyomják terhesek lehetnek.
2013. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

Gumi nélkül csináltátok és még te vagy felháborodva mert hülyének néznek?

ez a kihúzom előtte dolog nem védekezés, tanultál te biológiát? tudod mi az az előváladék? mert bizony attól is jó páran lettek már terhesek.

2013. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én nem nézem hülyének, mert mi is igy csináljuk, DE: nálunk van naptármódszer is, meg termékeny napokon pharmatex. ezenkívül ritkán élünk nemi életet, mert távkapcsolatban vagyunk, és hétvégente tudunk találkozni. az a fura a dolgoban, hogy a csaj a pasi háta mögött szeretne teherbeesni....
2013. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet és a jövő héten próbáld ki.
2013. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a stressztől is késhet ennyit.. végülis, ha azon aggódsz, várandós vagy-e vagy sem, az elég ijesztő (vagy legalábbis izgalmas) tud lenni, még akkor is, ha a barátod nem szeretné, de te meg igen (főleg akkor).
2013. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!