Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti így nyáron mennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti így nyáron mennyire nem tudtok magatokkal mit kezdeni?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem. Haverjaimmal menni akarok vhova, de sokszor nem jön össze, oszt itthon döglök, most edzeni se tudok egy kis ideig, belefüggtem durván az animékbe pl. Ma 15 rész ment le a One Pieceből és még vége sincs a napnak... Nézek még vagy 6-7 részt lefekvésig vmiből.

Na meg persze gyakorikérdéseken lógok órákat naponta... meg tudományos cikkeket olvasgatok stb., megőrülök már! Randizni is akarok! De kivel!?? Meg a lányok nem szeretik a kockákat :D

F19



Valaki még érez így, hogy itt a nyár, a tengernyi szabadidő, és valahogy mégse jó ez így ahogy van? Valami ötlet?



2013. jún. 27. 23:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban
2013. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
úgy kb 70%-ban
2013. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Pont így. Én már annyira untam magam, hogy elkezdtem Star Treket nézni. :D

17L

2013. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
hát én is eltudnám jobban tölteni az időmet de barátaim nagyrésze vidéki a maradék meg elfoglalt hétköznapokon. csak hétvégén csinálunk vmit. hétköznap én eltok menni edzeni és megyek is, de azért így is uncsi néha. én is sokat kockulok
2013. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Én melózni akartam de a rossz idő miatt nincs. És a vámpírunk a gyerekcsősz 2. évadát se találom ._.
2013. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Kérdező ezzel én is így vagyok mióta nyári szünet van... 15/f
2013. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Menjetek nyári építőtáborba...ja már nem az a neve, nem csillebérc, de vannak ilyenek.
2013. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Hát diákmunkán nem gondolkodtál? :D Amúgy nyáron én is sokat unatkozom, bár most inkább az érettségi fáradalmait pihenem ki, de tavaly melóztam, igaz nem sokat csak heti 2-3 napot kb, de úgy nem unalmas, szerzek tapasztalatot, meg egy kis pénzt is :) Idén is szeretnék :D Szerintem ez jó 5let, de az is ha találsz magadnak valakit :D


19F

2013. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Detto... :D 17L
2013. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

én elfoglalom magam. Nyári melózok, az újabb nyelvvizsgára hajtok,filmezek. A csajokkal sok felé elmegyünk, nyaralunk, strandolunk stb. Van lehetőség bőven :)

19/L

2013. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!