Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy exfeleség újra szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy exfeleség újra szeretné kezdeni a kapcsolatot, akkor bunkóság azt mondani, hogy "már találtam jobbat"?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

nem /minek/

direkt építed vele a jó kapcsolatot:)))

2013. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem így szó szerint...igen,bunkóság.Próbálj meg mást kitalálni,ami nem sérti meg."A már találtam jobbat" esetleg a valóságot tükrözi?Ha igen,akkor ezt kicsit finomítsd és úgy jelezd neki....szerintem.
2013. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobbat cipőből, ruhából, autóból stb. szoktak találni, én nem akarok "jobb" lenni, mint a párom volt barátnői, hanem az, akit szeret, akivel boldog. Úgyhogy szerintem nem hangzik túl jól egyik hölgy szempontjából sem.

Talán inkább: Nem akarom újrakezdeni, márt találtam mást, akivel boldogabb vagyok.

2013. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából nincs másik fél, akit megsértenék ezzel.
2013. jún. 12. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért ez a megfogalmazás így nagyon nyers!

Inkább: Sajnálom,de már találtam valakit,akivel boldogabb vagyok.

De ha úgy akarod,hogy ne mondjon rá semmit,akkor mondd ezt:

Nem áll szándékomban megbántani,de életutam folyamán találtam már mást,akivel egymás komplementerei vagyunk! :)


Ez után szerintem nem fog tudni szóhoz jutni! :P

2013. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugy nem nagy bűn ilyet hazudni, ha az ex túl hülye, hogy másképp felfogja, hogy nem?
2013. jún. 12. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki túl hülye lenne. Inkább magyarázd el neki, hogy egyszer megpróbáltátok, nem jött be, nem érdemes újra nekimenni.
2013. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg túl hülye, ezért is lett vége.
2013. jún. 18. 20:57
 9/9 Minimonomano válasza:
sztem nyugodtan mond ezt, ha nagyon megbántott előtte
2013. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!