Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lehetséges hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lehetséges hogy ha valaki "megtetszik" annak ellenére, hogy régen nem tetszett?

Figyelt kérdés

Régebben kicsit fiús voltam, nem igazán érdekelt hogy nézek ki, stb. De ez általánosban volt. Volt egy osztálytársam aki már nagyon rég óta tetszett(bár ő ezt nem tudta), de ez nem volt kölcsönös. Azóta más iskolába járunk,de nem tudom elfelejteni, akármilyen szánalmasan hangzik.

Ő neki mindig nagyon szép lányok tetszettek, ezért én úgymond el is fogadtam, hogy én nem vagyok az. Viszont(én lepődtem meg a legjobban) egész sok fiúnak tetszem. Szerintem tényleg sokat változtam gimnáziumban, sportolok, öltözködöm,sminkelek(nem viszem túlzásba), de továbbra sem látom magam szépnek.

Most nyáron lesz egy hét amit a régi osztály egy részével fogunk eltölteni, ő is ott lesz, és nem tudom hogy lehetséges e.


2013. jún. 28. 08:48
 1/3 piriiiiii ***** válasza:

Szerintem bármi lehetséges! :)

Csak önmagadat add, tudom, hogy klisésen hangzik, de ezt ne felejtsd el! Mit sportolsz amúgy? (:

2013. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:) jó lenne.

Futok. Jártam spinningre is, de pár hete arra már nem mentek, mert elég drága.

2013. jún. 28. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen főleg ebben a korban sokat változnak az emberek, külsőre is, és komolyodnak is. Simán lehetséges! )
2013. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!