Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4éve vagyok együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve vagyok együtt a párommal és kiderült hogy régen járt diszkóba és ott táncolt csajokkal és gondolom nem csak tánc volt és még ő volt fellázadva! és mondta hogy szakitsunk! Nem akarok szakitani, lehetséges hogy megcsalt? Miért van fellázadva?

Figyelt kérdés
Mit javasoltok?
2010. márc. 5. 18:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet én fujom fel?? Felejtsem el a dolgot és bocsássak meg ha nem késő?
2010. márc. 5. 18:43
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Te fújod fel, igen. Pláne, hogy nem is mostanában jár diszkóba. De azért a legközelebbi megcsalást már ne felejtsd el ilyen könnyen.
2010. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Mit kéne megbocsájtani azon, hogy táncolt??!!! Én is szoktam barátnőm nélkül bulizni, sőt táncolni is szoktam lányokkal és mégsem csalom meg. Nem tudom hol a probléma.
2010. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mennyire régen? És mi az hogy kiderült? Ő mesélte el, hogy szokott táncolni ha bulizik? Talán azért lázad, mert előhozakodsz régi dolgokkal és most támadod vele. Mikor valószínű semmi alapod nincs rá, csak a gyanú, meg a sejtés.
2010. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez mitol lenne megcsalas?
2010. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
terhes vagy
2010. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi van? Elég egyszerűnek tűntök mindketten, szóval úgyis elfelejtitek.
2010. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
menj már...én már férjnél vagyok, mégis járok nélküle bulizni (ő is nélkülem)...és igen akkor táncolni is szoktam...a TÁNC az tánc. a szex meg szex. nem értem a problémádat...
2010. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!